BTT Coin Fiyat Tahmini: BitTorrent Artış Fırsatı Yaklaşıyor

Nisan ayının ilk günlerinde zirve seviyesine 0,013 dolara yükselen BitTorrent (BTT) sert bir düşüşün ardından konsolidasyon sürecine girdi. Bu düşüş ve takibinde görülen yatay trendi 0,0069 dolarda desteklendi. Bu durum 0,0070 ve 0,0074 dolar aralığında talep görmesiyle gerçekleşti. Konsolide hal 0,0070 dolar ve 0,00885 dolar aralığında salınım yapıyor. Bu salınım önümüzdeki süreçlerde etkisini yitirip yükseliş için gerekli tepkileri görecek duruma gelebilir.

Fırsat Beklentisi Artıyor

Teknikler, 4 saatlik grafiklerde bir miktar iyileşme görüyor. OBV dengesel hacim verilerinde Chaikin verilerine ek olarak parabolik bir hareket söz konusu. Geri çekilen BTT fiyatında talebin toplanması adına bir işaret görülebilir. Bu da önümüzdeki harekette daha keskin toplanan taleplere yönelik bir hareket fırsatı sunacaktır. Stokastik verilerinde alım sinyali bölgesinde yataya giden bir yol izleniyor.

Kaynak: Tradingview BTT USDT Binance

MACD cephesinde henüz bir kırılma görünmedi. Ancak konsolide etkinin azalması yeni bir kırılma hedefleyecektir. Yeni bir yükseliş trendine destek verecektir. Müthiş osilatör, negatif bölgeden doğrusal bir yükselişe doğru yöneldi. Bu dönüş, yeni bir trend eğilimine geçen BTT varlığının habercisi olabilir. Bollinger bantlarında düşük volatilite etkisi kanalda bir daralmayı etkisi altına alıyor. Bu da sıçrama için uygun bir alana doğru ilerleme isteğini göstermektedir.

Güçlü bir sıçrama için 0,0070 desteği önemli bir seviye. Varlığın bu desteği yitirmesi, yükselme fırsatını ötelemesi ve düşüş trendinin derinleşmesine sebep olacaktır. Öte yandan 0,00885 dolar direncinin kırılması rallinin başlamasında kullanılacak bir seviye olarak görülebilir. Kırılma fiyatı hızlı bir şekilde 0,01 dolara itecek potansiyeli taşıyor. Ek olarak 0,0094 dolarda direnç görebilir. 0,01 doları delen BTT coin geleceğinde fiyatı 0,018 dolar ve sonrasında ATH seviyesine hareketi hedefleyecektir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.