BTT Coin Fiyat Tahmini: BitTorrent 0,01 Dolar Yolunda

4

Yüksek performansıyla dikkat çeken BitTorrent (BTT) yükselişi sürüyor. Geçtiğimiz gün de yazdığımız gibi varlık kısa sürede %45 sıçramasını tamamladı. Bu sıçramayı 0,0070 dolarda destekleyerek rekor seviyesi 0,00855 dolara kadar yükseltti.

BTT haftalık hareketinde oldukça iyi bir performans gösterdi. Son 1 haftalık BTT yükseliş %130’a dayandı. Bu yükseliş gün içerisinde rekor seviyeye ulaştı. Günlük hareketinde ise totalde %21’lik net bir artış görülüyor. Beş milyar doları aşan piyasa değeri ile her geçen gün sıralamada yükselişini sürdürüyor. Market sıralamasında 24. Sırada yer alıyor.

Yükseliş Durdurulamıyor

Teknik göstergeler hala yükselişi destekliyor. Olumlu yeşil dojilerde bir süre 0,0070 dolar direncinde takılan BTT için bu seviye geri dönüşte bir destek olarak karşılanacaktır. MACD, sinyal hattının üzerinde ve yükselmeyi sürdürüyor. RSI 84 bandında aşırı alım bölgesinde yer alıyor. Eşlik eden Stokastik verileri ise aşırı ALIM bölgesine ilerliyor.

Kaynak: Tradingview BT7USDT

Artan bilinirlik ve hacimler fiyatın yükselişinde oldukça etkililer. OBV dengesel hacimlerinde ve Chaikin verilerinde paralel bir yükseliş var. Talebin ve hacmin yüksekliği fiyatın üst seviyelere ulaşmasını destekliyorlar.

Sonuç

BTT fiyatı artan bir kanalın üzerine çıkmayı başardı. Bu da fiyatın daha üst bölümlere ulaşmasında etkili olacaktır. Önümüzdeki saatler içerisinde bu verilerle beraber fiyatı 0,0092 dolara ulaşması oldukça muhtemeldir. Yeni kanal sıçraması ile beraber ulaşılacak yeni seviye, 0,01 dolara gidişin önünü açacaktır.

Düşüş ihtimalini değerlendirmek gerekirse 25-SMA hareketli ortalaması (yeşil) 0,0079 dolar seviyesinde destek arayışına geçecektir. Daha sonraki destek seviyeleri ise 0,0070 dolarda yer alıyor. Geri çekilme gerçekleşirse 0,0070 dolarda alım fırsatları görebiliriz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

4 YORUMLAR

    • Geri dönüşleriniz için teşekkürler. Güncel olarak sizleri bilgilendirmek için çalışıyoruz. Daha sık paylaşımlar için altyapı çalışmaları sürüyor. Takipte kalarak son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. İyi okumalar

    • Ömer Bey ilginize teşekkürler. Bildiğiniz gibi altkoin piyasasında sert düşüşler görüldü. Piyasadaki bu oynaklığın en yakın zamanda sona ermesini umuyoruz. Dengesizlik şu an hakim net bir şey söylemek doğru olmaz. Bir müddet yakın takipte kalmakta fayda var. En yakın zamanda BTT için bir tahmin yazısı gelecektir. İyi okumalar

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın