BTT Coin Fiyat Tahmini: BitTorrent 0,01 Dolar Yolunda

Yüksek performansıyla dikkat çeken BitTorrent (BTT) yükselişi sürüyor. Geçtiğimiz gün de yazdığımız gibi varlık kısa sürede %45 sıçramasını tamamladı. Bu sıçramayı 0,0070 dolarda destekleyerek rekor seviyesi 0,00855 dolara kadar yükseltti.

BTT haftalık hareketinde oldukça iyi bir performans gösterdi. Son 1 haftalık BTT yükseliş %130’a dayandı. Bu yükseliş gün içerisinde rekor seviyeye ulaştı. Günlük hareketinde ise totalde %21’lik net bir artış görülüyor. Beş milyar doları aşan piyasa değeri ile her geçen gün sıralamada yükselişini sürdürüyor. Market sıralamasında 24. Sırada yer alıyor.

Yükseliş Durdurulamıyor

Teknik göstergeler hala yükselişi destekliyor. Olumlu yeşil dojilerde bir süre 0,0070 dolar direncinde takılan BTT için bu seviye geri dönüşte bir destek olarak karşılanacaktır. MACD, sinyal hattının üzerinde ve yükselmeyi sürdürüyor. RSI 84 bandında aşırı alım bölgesinde yer alıyor. Eşlik eden Stokastik verileri ise aşırı ALIM bölgesine ilerliyor.

Kaynak: Tradingview BT7USDT

Artan bilinirlik ve hacimler fiyatın yükselişinde oldukça etkililer. OBV dengesel hacimlerinde ve Chaikin verilerinde paralel bir yükseliş var. Talebin ve hacmin yüksekliği fiyatın üst seviyelere ulaşmasını destekliyorlar.

Sonuç

BTT fiyatı artan bir kanalın üzerine çıkmayı başardı. Bu da fiyatın daha üst bölümlere ulaşmasında etkili olacaktır. Önümüzdeki saatler içerisinde bu verilerle beraber fiyatı 0,0092 dolara ulaşması oldukça muhtemeldir. Yeni kanal sıçraması ile beraber ulaşılacak yeni seviye, 0,01 dolara gidişin önünü açacaktır.

Düşüş ihtimalini değerlendirmek gerekirse 25-SMA hareketli ortalaması (yeşil) 0,0079 dolar seviyesinde destek arayışına geçecektir. Daha sonraki destek seviyeleri ise 0,0070 dolarda yer alıyor. Geri çekilme gerçekleşirse 0,0070 dolarda alım fırsatları görebiliriz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 4 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

 • Aer

  Bunu yazmdan önce zten 0,01 olacağı belliydi. Sonrasından bahsetmelisin

  Cevap Yazın
  • Kadir ALTUNSOY

   Geri dönüşleriniz için teşekkürler. Güncel olarak sizleri bilgilendirmek için çalışıyoruz. Daha sık paylaşımlar için altyapı çalışmaları sürüyor. Takipte kalarak son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. İyi okumalar

 • Ömer

  Merhaba BTT düşüş devam ediyor düşüş devam edermi bilgilendirirseniz sevinirim

  Cevap Yazın
  • Kadir ALTUNSOY

   Ömer Bey ilginize teşekkürler. Bildiğiniz gibi altkoin piyasasında sert düşüşler görüldü. Piyasadaki bu oynaklığın en yakın zamanda sona ermesini umuyoruz. Dengesizlik şu an hakim net bir şey söylemek doğru olmaz. Bir müddet yakın takipte kalmakta fayda var. En yakın zamanda BTT için bir tahmin yazısı gelecektir. İyi okumalar

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.