Borsa Token’ından Beklenmedik Fiyat Artışı!

Küresel çapta hizmet veren bir kripto borsasının yerel token’ı dün hiç beklenmedik bir fiyat artışı kaydetti. Kripto para piyasalarında yaşanan düşüşe meydan okuyan altcoin, %21’den fazla artış kaydetti.

Huobi Token İşlem Hacmi Fırladı!

Rapora göre, Huobi Group‘un kurucusu Leon Li, şirketteki hissesini satmak için birkaç yatırımcıyla görüşme halinde. Li, kripto borsasının yaklaşık %60 hissesini satmaya çalışıyor.

Anlaşmanın yaklaşık 3 milyar dolarlık şirket değerlemesinde yapılması bekleniyor. Ancak bu anlaşma onaylanırsa dijital varlık piyasasındaki en büyük devirlerden birisi olarak da kayıtlara geçecek.

Haberin yayılmasından bu yana, Huobi Token‘ın (HT) 24 saatlik işlem hacmi %193’ten fazla artış kaydederek 35,4 milyon dolara ulaştı. HT, basın zamanında ortalama 5,38 dolarlık fiyattan işlem görüyor. Bununla birlikte, hala tüm zamanların en yüksek seviyesi olan (ATH) 39.8 dolardan ortalama %86 düşük fiyattan işlem görüyor.

TRON ve FTX Yarışıyor

Raporda, Tron kurucusu Justin Sun ve FTX patronu Sam Bankman-Fried gibi kripto devlerinin anlaşmaya ilgi gösterdiği de yer aldı. Ancak Tron patronu söz konusu iddiaları reddetti ve Huobi ile herhangi hiçbir anlaşma yapmadığının altını çizdi.

Ancak bir Huobi sözcüsü haberi doğruladı ve Li’nin bazı kuruluşlarla temasa geçtiğini vurguladı. Temmuz ayında Huobi paydaşlar toplantısında, destekçileri bu yaklaşan karara biraz ışık tuttu. Huobi patronunun 2 milyar ila 3 milyar dolar arasında bir değerleme beklediğini belirtti.

Huobi, Çin’den çekilen dünyanın en büyük Bitcoin ticaret platformlarından biri olarak da tanınıyor. Kripto borsası, Çin’in dijital varlık ticaretini yasa dışı ilan ettikten sonra Çin’deki hizmetlerini kısıtlama yoluna gitmişti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coingape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.