Şubat 29, 2024

Boğa Piyasası İçin Tahmini Kripto Paralar

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Heyecan verici bir gelişmeyle, Bitcoin 62.000 doları aşarak, Kasım 2021’den bu yana görülmemiş bir boğa piyasası ikliminin işaretlerini verdi. Bu yeniden canlanan coşku ışığında, bu boğa dalgasında diğerlerinden sıyrılabilecek kripto paraları düşünmek önemli hale geliyor. 2024 yılında takip edilebilir kripto paralar sponsorlu içerik göndericisi tarafından aşağıda listelenmiştir.

BlastUP Ön Satışı: Blast Ekosistemindeki İlk Fırlatma Platformu Canlı!

Sponsorlu içerik göndericisine göre BlastUP, sadece 35 gün içinde toplamda 1 milyar dolarlık kilitli toplam değere hızla ulaşan, son teknoloji Katman 2 çözümü Blast’ta öncü bir fırlatma platformudur. BlastUP, “Daha hızlı büyü, daha fazla kazan” mottosuyla finansal teknolojinin ön saflarında yer almak istediği iddia ediliyor. Fakat proje yenidir ve geleceği belirsizdir.

Proje Taraması ile BlastUP, ekosistemine sadece en yüksek kalibredeki projelerin ulaşmasını sağlıyor. Ayrıca, platform, paydaşlarına adil ve ödüllendirici bir ortam teşvik ederek, staking ve farming aracılığıyla pasif gelir fırsatları sunacağı aktarılıyor. Kesin değildir.

İçerik göndericisine göre BlastUP tokenlerinin ön satışı devam ediyor ve her yeni aşamada değerleri artabilir. Mevcut fiyat 0,05 dolar olarak belirlenmişken, borsalar kabul eder proje başarılı olabilirse yükselme ihtimali olabileceği aktarılıyor.

BlastUP Token Ön Satışını İnceleyin

BlastUP ilerledikçe, Blast topluluğu için küresel bir merkez yaratmaya ve erken aşama startup’lara destek olmaya kendini adamış durumda. Topluluk merkezli yaklaşımı ve yenilik için olan sürücüsü ile BlastUP, bu ekosistemdeki tüm katılımcılar için hızla çekiş kazanıyor.

BlastUP’ın yol haritası 2026’ya kadar uzanıyor ve AI destekli araçların ve Topluluk Pazarının tanıtımı ile ekosistemin yeteneklerini daha da zenginleştireceğini vaat ediyor. Platformun temel taşı olan BlastUP tokeni, katmanlı IDO başlatmalarına, staking ödüllerine ve özel sadakat avantajlarına erişimi açıyor.

BlastUP Ön Satışını İnceleyin, Erken Avantajların Kilidini Açın 

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

SEI’nin NFT Standardı Teklifi Uzun Vadeli Fiyat İvmesi Sağlayabilir; Kısa Vadeli Dalgalanmalar Bekleniyor

Ethereum NFT’lerini birleştirmek için bir standart üzerine SEI ve Omni Vakfı tarafından yapılan teklif, SEI için uzun vadede yukarı yönlü bir fiyat ivmesi sağlayabilir. Mevcut fiyatı yaklaşık 0,85 dolar olan bir başarılı standart uygulaması, fiyat hareketlerinin 0,96 dolar işaretini aşmasını ve belki de 1,27 dolarlık bir sonraki direnç seviyesine meydan okumasını görebilir, özellikle 100 günlük Basit Hareketli Ortalama bir Satın Al sinyali verdiğinden.

Bununla birlikte, kısa vadede, MACD ve 10 günlük Basit Hareketli Ortalama’nın bir Satış önerdiği birden fazla nötr gösterge ile birlikte, fiyatın destek seviyesi olan 0,45 dolara doğru bir düşüş yaşayabilir. Haberlerden kaynaklanan ilk piyasa dalgalanmaları, SEI’nin değerlemesini gerçekten etkilemeye başlamadan önce fiyatın bir sonraki destek seviyesi olan 0,25 dolara daha da gerilemesine neden olabilir.

Optimism, Piyasa Göstergeleri ve 88 Milyon Dolarlık Token Kilidinin Açılmasıyla Potansiyel Bir Ralli Düşünüyor

88 milyon dolardan fazla değerdeki token kilidinin açılmasıyla, Optimism’ın mevcut fiyatı 3,65 dolar, kısa vadeli direnç seviyesi olan 3,91 dolara doğru potansiyel bir ralli görebilir. Bu fırsat, likidite akışı tarafından yönlendirilebilir ancak yatırımcılar, potansiyel piyasa doygunluğuna işaret eden, her ikisi de satış eylemlerini öneren MACD ve 10 günlük Basit Hareketli Ortalama gibi göstergelere dikkat etmelidir.

Öte yandan, büyük ölçekli bir token kilidinin açılması, uzun vadede volatilite ve satış baskısını tetikleyebilir, fiyatı 2,25 dolarlık destek seviyesine veya hatta 1,60 dolara kadar düşürebilir. Ancak, 3 dolarlık 100 günlük Basit Hareketli Ortalama, satın alma eylemini önererek, güçlü yukarı yönlü bir potansiyel sinyali verir, bu da sağlam bir yukarı potansiyeli olduğunu gösterir.

Arbitrum, Piyasa Volatilitesi Arasında NFT Satışlarında %119’lık Bir Artışla Büyümeyi Hedefliyor

Ethereum ve Solana’yı bile geride bırakarak NFT satışlarında şaşırtıcı bir %119’luk bir artışla Arbitrum, sürekli büyüme için hazır görünüyor. Bu satışlardaki artış, kısa vadeli fiyat artışlarını tetikleyebilecek artan bir ilgiyi işaret ediyor. Mevcut fiyatı 1,87 dolar olan, yukarı yönlü yörüngesi potansiyel olarak 2,28 dolarlık direnç seviyelerini aşabilir ve hatta 2,80 dolara dokunabilir. Gelişen NFT sektörüne güçlü bir odaklanma, platformun canlılığını daha da artırabilir.

Yine de, yatırımcıların teknik göstergelere de dikkat etmeleri gerekir. MACD değeri bir satış önerirken, 10 günlük Basit Hareketli Ortalama mevcut fiyatın biraz altına düşmüştür. Ayrıca, 1,37 dolar ve 0,98 dolarlık destek seviyeleriyle, herhangi bir ani piyasa volatilitesi, kısa vadeli fiyatların bu noktalara geri düşmesine yol açabilir. Uzun vadeli boğa momentumu 100 günlük basit hareketli ortalaması tarafından ortaya çıkarılmış olsa da, NFT coşkusunun ortasında dahi ihtiyatlı bir yaklaşım tavsiye edilir.

Sonuç

Arbitrum, Optimism ve SEI Omni, çeşitli stratejileriyle umut vaat ediyor. BlastUP’ın da başarılı olup olmayacağı merak ediliyor. Benzersiz fırlatma platformu konsepti ve güçlü Blast ekosistemindeki varlığıyla, bu DApp fırlatma platformu, boğa kripto dalgasından yararlanmaya hazır olduğunu gösterdi. Sponsorlu içerik göndericisine göre, BlastUP, kripto alanında oyun değiştiren bir etki sunmaya hazır olduğu aktarılıyor.

BlastUP tokeni incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlastUP
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?