Bloomberg Terminal’den Cardano (ADA) Desteği!

Profesyonel yatırımcıların gerçek zamanlı finansal piyasa verilerini izlemelerine ve analiz etmelerine olanak tanıyan Bloomberg Terminal, Cardano’yu (ADA) platforma dahil etti. Bunun, Ethereum rakibi için büyük bir gelişme olduğunu söyleyebiliriz.

Twitter kripto topluluğu da gelişmeyi sevinçle karşıladı ve Cardano’nun dahil edilmesiyle ilgili ekran görüntülerini paylaştı. Paylaşılan görüntüye göre, Bloomberg Terminal’de yayınlanan veriler Cardano’nun ne olduğu ve nasıl çalıştığı hakkında kısa bir açıklama içeriyor.

Bloomberg Terminal, profesyonel trader’lar tarafından kullanılan ve yıllık yaklaşık 24.000 dolar’a mal olan bir platformdur. Platformun önemli bir araç olarak görülüyor ve bu sebeple Cardano için büyük bir benimsenme sağlayacağı düşünülüyor. Kurucu Charles Hoskinson yaptığı bir açıklamada, Cardano’nun artık “havalimanlarında tanındığını” bile söyledi.

Bunların yanında ADA, mevcut boğa piyasasında en iyi performans gösterenler varlıklardan biri oldu. Şu anda, ADA piyasa değeri açısından altıncı sırada ancak birkaç hafta önce üçüncü sıraya kadar çıkmayı başardı. Fiyatlar son 24 saatte biraz düştü, ancak 2021 öncesi seviyelerinin önemli ölçüde üzerinde kalmayı başardı.

Son olarak ADA’nın, Goguen güncellemesinin yakında hayat geçmesiyle daha da değer kazanma şansı olduğunu söyleyebiliriz. Bu, uygulama potansiyelini büyük ölçüde artırması gereken akıllı sözleşmelerinin ağa gelmesini sağlayacak.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.