Bloomberg: Bitcoin Göstergesi Al Sinyali Veriyor

0
429

Bloomberg’taki bir habere göre, Bitcoin’in küresel piyasadaki kargaşanın ortasında güvenli liman olarak hareket edip etmeyeceği konuşulurken teknik analistler tarafından incelenen bir gösterge de, lider kripto para birimi Bitcoin’in daha büyük yükselişler gösterebileceğine işaret ediyor.

Pozitif ve negatif yönleri tespit etmede kullanılan GTI VERA göstergesine bakılarak lider kripto para, hafta sonu işlemlerine bağlı olarak bir alım sinyali belirtti.

Kaynak: Bloomberg

Yukarıdaki grafikte görüldüğü üzere Haziran ayından beri ortaya çıkan ilk alım sinyali ve potansiyeli olarak daha yüksek seviyelerin görülebileceğini gösteriyor.

Ayrıca kurumsal ve büyük ölçekli yatırımcılara hizmet eden kripto para platformu SFOX’un CEO’su Akbar Thobhani, Bloomberge’e vermiş olduğu röportajda şu yorumu yaptı:

“Bitcoin, yüzde 10’luk vergi duyurularının ortasında neden olumlu bir ivme kazandığını açıklayabilecek şekilde altına benzer bir değer deposu statüsüne sahip gibi görünüyor.”

Kaynak: Bloomberg

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın