Ana Sayfa Koinler Ethereum (ETH) Bloomberg Analistleri Ethereum (ETH) İçin Kısa Vadeli Fiyat Tahminlerini Açıkladı

Bloomberg Analistleri Ethereum (ETH) İçin Kısa Vadeli Fiyat Tahminlerini Açıkladı

0

Bloomberg, ikinci en büyük kripto para birimi Ethereum’u da içeren Eylül Kripto-Tahmin raporunu yayınladı. Ağustos ayındaki önceki rapordaki bazı şeyler konusunda herhangi bir değişim yaşanmadı. Bunlardan biri, Ethereum’un uzun vadede Bitcoin’i tahttan indirmeye hazır olduğu gerçeği.

Bloomberg, Ethereum’un yakın vadede 5.000 doları kırmaya hazır olduğundan emin

Diğer Ether savunucuları fiyatın 4.000 dolara sıçramasını beklerken, Bloomberg 5.000 doları oldukça ulaşılabilir bir fiyat seviyesi olarak görüyor. Ethereum için azalan arz ve şu an popüleritesi yükselişte olan NTF’lerin asıl kaynağının Ethereum platformu olması, ETH’nin fiyat yükselişini körüklüyor.

“Ethereum, daha fazla fiyat artışı için iyi bir konumlandırılmış görünüyor. 2 Eylül itibariyle, 2 numaralı kripto, zirvesinden yaklaşık yüzde 10 indirimle işlem görüyor ve non-fungible token’lar (NFT’ler) internetin parası haline gelen şeye olan talebi artırırken, yakın zamanda yapılan yükseltme nedeniyle artan arz da azalıyor.”

Ethereum sonunda liderliği ele geçirmek için Bitcoin’i geçecek.

Ayrıca Bloomberg, Ether’in Bitcoin’i tahttan indirme potansiyeline sahip olduğunu savunan analistlerin tahminlerinin, verilerle desteklendiğini gözlemliyor. Bloomberg stratejistleri daha önceki raporlarında da bu gerçekten bahsetmesine rağmen her seferinde bu gerçeği dile geirmeye devam ediyor.

“Bitcoin’den daha iyi performans gösteren Ethereum, kripto boğa piyasaları için tipik bir durum ve 2019 dip seviyesinden bu yana rotayı korumaya devam edeceğine yönelik olasılıklar görüyoruz.”

Daha da cesaret verici olan, Ethereum’un trend kripto varlıkları listesinde yer alıyor olması. Birkaç yıldır durum böyle ve Bloomberg, ETH’nin Amazon’un e-ticaret pazarını ele geçirmesiyle aynı şekilde çok daha uzun süre devam edebileceğini savunuyor.

Ether konusundaki yükseliş raporlarının, stratejistlerin Bitcoin’de düşüş eğiliminde olduğu anlamına gelmediğini unutmamak gerekiyor. Aslında, Bloomberg analistlerine göre, BTC 50.000 doların üzerinde ivmeyi koruma mücadelesi içinde olmasına rağmen, Bitcoin boğaları kontrol altında ve varlık bu yıl kolayca 100.000 dolara ulaşabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

YORUM BULUNMUYOR

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın