Bloomberg Analistleri, Bitcoin İçin Kısa Vadeli Fiyat Hedefini Açıkladı!

0

Bloomberg’e göre, teknik bir gösterge, Bitcoin fiyatının yakın vadede 44.000 dolar’a ulaşma yolunda olduğunu gösteriyor.

Bitcoin fiyatında geçtiğimiz üç ay boyunca bir durgunluk oldu. Bazı uzmanlar, geçen haftaya kadar önde gelen kripto para biriminin uzun süreli yatay hareketi nedeniyle kripto piyasasının geleceği konusunda temkinli davrandı.

Kripto para birimi, Amazon söylentilerinin ardından bugün erken saatlerde 39.800 dolar’a ulaşmadan önce 36.000 dolara yükselmeyi başardı.

İlgili Haber  Amazon'un Bitcoin, Ethereum, Cardano ve Bitcoin Cash Kabul Etmeye Hazırlandığı İddia Ediliyor!

Bloomberg analistleri, bu büyük fiyat hareketinin kilit bir fiyat göstergesi olan klasik ikili dip formasyonunu doğruladığını belirtti. Paylaştıkları grafiğe göre, bu model 44.000 dolar’a doğru bir ralli için güçlü bir temel oluşturuyor.

Stratejistler, 41.000-42.000 dolar’lık bölgenin, Bitcoin’in 44 bin dolara doğru yükselişini yavaşlatabilecek tek direnç seviyesi olacağını belirtiyor. Bitcoin şimdi 40.000 dolar’lık alanı yeniden test ederken, bundan sonraki hamle, kripto para biriminin üç aydır süren kısır ayı piyasasından çıkıp çıkmayacağını belirleyecek.

Bunların yanında Crypto_Ed_NL takma adını kullanan başka bir analist, boğa rallisinin devam etmesinin engeller olmadan olmayacağını gözlemledi. Analiste göre 42.000 dolar’a ulaştıktan sonra 29.000 dolar’a düşüş hala masada olabilir. Bu nedenle, 42 bin dolar’lık direnç seviyesini desteğe çevirmek, yeni düşüşler görüp görmeyeceğimizi belirleyen önemli bir değişken olmaya devam ediyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın