Blok.one ve Yeni Transferi: EOS İçin Yeni Bir Yükseliş Dönemi Başlıyor!

0

Block One CEO’su Brandan Blumer, EOS’un halka açık blockchain faaliyetlerinin çoğundan sorumlu bir proje olacağını belirtti. Ancak, bu sonuca ulaşmak için kullandığı kriterleri hiçbir zaman açıklamadığı için bu tartışma konusu olabilir.

Block One, danışma kuruluna yeni bir ekleme yaptığını da dile getirdi. Yeni eklenen, Goldman Sachs’ta eski bir yönetici olan ve şimdi danışma kurulunun lideri olacak kişi: R. Martin Chavez.

Ayrıca EOS’u “merkezi olmayan ekosistemden kolaylıkla yararlanmak isteyen herkes için güçlü bir çözüm” olacağını belirtti.

EOS Büyümeye Devam Ediyor!

Google Cloud, EOS’un blok üreticilerinden biri olma sürecini başlattı. Geliştiricisi, Google Cloud’un blok zincirindeki tüm bilgileri sağlamayı üstlendiğini dile getirdi.

Fakat EOS’a katılmadan önce Google Cloud’un EOS topluluğu tarafından onaylanması gerekiyor.

Google; Blockchain projelerinden birine katılarak, toplumda derin defterlerle çalışmaya karar verdi. Daha açık söylemek gerekirse; Google Cloud geliştiricilerinden birine göre, en yeni blok üreticisi olmak için EOS’a katıldı.

Özetle; Google Cloud, EOS’un blok üreticisi olacak.

Google Cloud savunucusu ve geliştiricisi Allen Day’e göre şirket; EOS’ta bir blok üreticisi olma işlemleri çoktan başlattı. Ancak, süreci tamamlamadan önce EOS topluluğunun onayını alması gerektiği için dile getirmedi.

Birçoğumuzun zaten bildiği gibi, EOS’un toplam 21 blok üreticisi var. Aynı zamanda, proje genellikle kapsamlı bir şekilde merkezileştirildiği için yorumlara tabi tutuldu.

Day, kuruluşların DLT’yi altyapılarına dahil etmeye başladığını ve Google Cloud’un, herkese açık bir blok zincirinde tutulan tüm bilgilerin güvenli ve aynı zamanda güvenilir bir şekilde erişilebilir olmasını sağlamak istediğini belirtti. Üstelik anlamlı yollarla erişilmesi gerektiğini de ekledi.

İlgili Haber  Google Cloud, EOS Blok Zinciri İçin Harekete Geçti!

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın