Blockstream CEO’su Heyecanlandırdı: “Bitcoin Fırlayacak!”

0
Blockstream CEO'su Heyecanlandırdı:

Blok zincir teknoloji şirketi Blockstream’in CEO’su Adam Back‘e göre öncü kripto varlık Bitcoin yalnızca bu yılın sonuna kadar beş kat kazandıracak potansiyele sahip durumda.

Koinfinans.com olarak belirttiğimiz üzere, 480.000’den fazla takipçili Twitter hesabında görüşlerini paylaşan CEO, ABD Merkez Bankası’nın 2022 yılı sona ermeden ‘sıkı para politikalarını’ tersine çevirebileceğini ve Bitcoin gibi riskli varlıkların yeniden büyüyebileceği bir makro ortamın oluşabileceğini düşünüyor.

“Herkesin bir makro piyasa görüşü vardır. Benim tahminim ise borsa + ABD seçim sezonundan oluşuyor ve tehlike burada başlıyor, niceliksel genişleme yeniden hız kazanıyor, oranlar düşmeye başlıyor, para basımı yeniden hızlanıyor. Dolayısıyla, faiz oranı fazlalığı düşüyor ve Bitcoin, DeFi akıp gittiğinde yol boyunca ilişki bozuluyor.”

Back, olumlu bir makro zemine ek olarak, çok beklenen spot Bitcoin borsada işlem gören fonun (ETF) onayının birçok ayıyı kenarda bırakabileceğini söylüyor.

Bitcoin

“BTC/USD için kalıcı düşüncem bu yıl 100.000 dolar. Artı bir ABD fiziksel Bitcoin ETF takipçisi (GBTC yükseltmesi + diğer) güzel bir dönüş yaratacak ve muhtemelen gelecek yıl büyük bir ayrılma ve pozitif yansımayı tetikleyerek tepenin patlamasını sağlayacaktır.”

Back, özellikle DeFi alanında çok fazla belirsizlik olduğu için yatırımcıları kaldıraçlı pozisyonlar almaya karşı uyardı.

Bitcoin yazı yazarken 20.051 dolardan işlem görürken, gün içinde %9.94 artış kaydetti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın