Mart 24, 2024

BlockDAG’ın Devrim Niteliğindeki Stratejisi SHIB ve Bitcoin Cash Fiyat Tahminlerine Meydan Okuyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre kripto para piyasası, geleceği belirsiz olan BlockDAG ağı gibi yenilikçi mekanizmaların ortaya çıkmasıyla, Bitcoin Cash (BCH) tahminlerine ve meme’lerden ilham alan Shiba Inu (SHIB) fiyatına meydan okuyan bir paradigma değişimine tanık olduğu iddia ediliyor. BlockDAG projesi başarılı olabilecek mi yoksa bir hayal kırıklığı projesi mi merak ediliyor.

Shiba Inu Fiyat Performansı

SHIB fiyatı şu anda, azalan bir trend çizgisi içinde yakalanan kalıcı bir düşüş trendi ile kanıtlanan zorlu bir aşamada seyrediyor. SHIB’nin fiyatı, kritik bir destek çizgisinin hemen üzerinde sallanmakta ve ayaklarını korumak için mücadele etmektedir. Medyan seviye olan 50’nin altında seyreden Göreceli Güç Endeksi (RSI) gibi teknik göstergeler, marjinal iyimserlikteki Müthiş Osilatör (AO) tarafından ancak itiraz edilen bir duygu olan hakim bir düşüş hissiyatına işaret ediyor.

Bu piyasa duruşu göz önüne alındığında, SHIB fiyatı Fibonacci geri çekilme aracının gösterdiği gibi 0,000024 destek seviyesine inme riski altındadır ve herhangi bir toparlanma rallisi belirtisi ortaya çıkmadan önce potansiyel olarak mevcut konumundan% 10’luk bir düşüşe işaret etmektedir.

Bitcoin Cash: İyimserlik Dalgasını Sürmek

Bitcoin nakit tahminleri sırasında, yükselen üçgen formasyonundan çıkan ve 300 dolar direnç seviyesini gözleyen bir yükseliş ivmesi görülüyor. Bununla birlikte, bu önemli noktada önemli miktarda arz, potansiyel fiyat konsolidasyonuna işaret eden zorlu bir zorluk teşkil ediyor.

Kripto piyasasında artan coşkunun ortasında, Bitcoin için olumlu gelişmelerle desteklenen BCH’nin işlem hacmi yükseldi. Bu yükseliş, yükseliş piyasası duyarlılığı ile birleştiğinde, iyimser Bitcoin Cash tahminlerini besliyor ve BCH’yi 2024’te kayda değer bir yükseliş için konumlandırıyor.

Blockdag banner
reklam

BlockDAG’in Geleceği Nasıl Olabilir?

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan BlockDAG, kripto para dünyasında yeni bir standart belirleyerek temel değerlerini şeffaflık ve açık iletişim üzerine sağlam bir şekilde kurulduğu iddia ediliyor. Başından beri, şeffaflık ve hesap verebilirliği sağlamak için birden fazla çevrimiçi kanal aracılığıyla topluluğuyla etkileşime girerek açık kitap yaklaşımını iddia ettiği aktarılıyor. Bu adanmışlık, projenin hedeflerine, teknolojik gelişmelere, yol haritasına ve yeniliğin arkasındaki ekibe derinlemesine bir bakış sunan BlockDAG Keynote Videosunun küresel olarak tanıtılmasıyla vurgulanmaktadır. Proje geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Bitcoin ve Ethereum gibi devlerin bile dalgalanmalara eğilimli olduğu bir piyasada BlockDAG, neler yapabilir merak ediliyor. Ekibinin aktardığına göre Tokyo’nun Shibuya Caddesi’nde sergilenen viral açılış videosu ve bir Silikon Vadisi ağır sıkletinin desteğiyle ilgili söylenti desteklenen spot ışığı anı, yaygın bir entrikaya yol açtı. BlockDAG kripto severler tarafından detaylıca araştırılıyor.

Tanıtım videosunu kalabalık Shibuya Crossing’de yayınlama kararı, BlockDAG’a benzersiz bir görünürlük sağlayan ve onu blockchain inovasyonunda bir öncü olarak markalaştıran bir pazarlama dehasıydı. Bu strateji, devrim niteliğindeki ürünleri tanıtmak ve yeni gelir akışlarını keşfetmek için ayrıntılı bir planla birleştiğinde, dünya çapında dikkat çektiği iddia ediliyor. Fakat BlockDAG geleceği başarılı olabilecek mi merak edilen sorulardan.

Sonuç

Analiz, SHIB fiyatının düşüş eğilimleriyle mücadele ettiğini, Bitcoin Cash tahminlerinin ise gelecekteki kazançlar için iyimserlikle parladığını gösteren ayrıntılı bir manzara ortaya koyuyor. Bu devlerin arasında BlockDAG, ne yapabilecek büyük bir ilgiyle merak ediliyor.

Ön satış: https://purchase.blockdag.network

Site: https://blockdag.network

Telegram: https://t.me/blockDAGnetwork

Discord: https://discord.gg/Q7BxghMVyu

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlockDAG
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?