Haziran 15, 2024

BlockDAG’in 2. Ana Konuşması, Yatırımcı Heyecanını %1120’lik Büyük Artışla Ateşliyor: Binance ve GameStop Uyum Sağlayabilecek mi?


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre Binance kripto parasının fiyatının önemli bir artışa tanıklık etmesi birkaç yıl alabilir. Eş zamanlı olarak, GameStop’un hisseleri Roaring Kitty tarafından yapılan bir duyurunun ardından artış yaşadı. Bu gelişmelerin ortasında, geleceği belirsiz olan BlockDAG’ın (BDAG) gelişmiş madencilik teknolojisine sahip Keynote 2’si, kripto para dünyasında dikkatleri üzerine çekerek satış öncesi başarılarını 50,4 milyon dolara yükseltti ve Parti 18’e kadar yükseliş yaşadığı aktarılıyor.

Heyecanla lanse edilen Keynote 2, BlockDAG’in yeni yeniliklerini ve güncellemelerini sergileyerek yatırımcıların büyük güvenini kazandı. Bu geliştirmeler BlockDAG’a olan ilgiyi arttırdığı aktarılıyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Binance Coin Fiyat Artışı Bekliyor

Tahminler, Binance Coin’in (BNB) önümüzdeki yıllarda kayda değer bir büyüme göreceğini gösteriyor. Piyasa analistleri, güçlü piyasa coşkusu ve Binance platformundaki faydası ile şu anki fiyatı olan 646,48 $’dan 2026 yılına kadar 2.000 $’ın üzerine çıkmasını bekliyor. Uzun vadeli beklentiler, 2030 yılına kadar 8.000 $ ‘ı aşan potansiyel bir değer öngörüyor ve bu da kalıcı talebi ve madeni para yakma yoluyla arzdaki stratejik düşüşleri gösteriyor.

GameStop Fiyatları için Tahminler

Keith Gill’in topluluk tarafından ‘Roaring Kitty’ olarak bilinen bir YouTube canlı yayınıyla ilgili duyurusunun ardından GameStop (GME) kayda değer bir fiyat artışına tanık oldu. Hisse senedi %47 artışla 47,55$’a, Solana tabanlı meme coin’i ise %124 artışla 0,0298$’a yükseldi.

GME’nin hisseleri önemli hareketli ortalamaların oldukça üzerinde seyrediyor ve bu da güçlü bir yukarı yönlü ivmeye işaret ediyor. Yatırımcılar, GME’nin ek artış olasılığı ile bir fiyat keşif aşamasına girmesi nedeniyle ortaya çıkan olayları dikkatle izlemeye devam ediyor.

REKLAM

BlockDAG’ın Açılış Konuşması 2 ve Gelişmiş Madencilik Geniş İlgi Görüyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan BlockDAG‘in Keynote 2’sinin piyasaya sürülmesi, kripto para topluluğunda önemli bir ilgi ve katılımı ateşledi ve şu anda 50,4 milyon dolara ulaşan ön satışının güçlü başarısına doğrudan katkıda bulundu. Fiyatı 0,0122 $ olan ön satış, 1. partide 0,0001 $’dan 18. partide 0,0122 $’a yükselerek %1120’lik etkileyici bir fiyat artışına yol açtığı iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Ekibine göre şu anda günlük 500 bin doların üzerinde gelir elde eden bu açılış konuşmasının büyük başarısının günlük gelirleri 5 milyon dolara çıkarabileceği tahmin ediliyor. Ön satışın, erken bir ana ağ lansmanı öngörülerek önümüzdeki dört ay içinde tamamlanması planlanıyor. Açılış konuşmasında BlockDAG’ın inovasyon ve şeffaflığa olan bağlılığının altı çizilerek blockchain güncellemeleri, yakında açıklanacak olan ekip ve küresel pazarlama girişimleri vurgulandı. Önemli yol haritası iyileştirmeleri sunuldu ve hem ölçeklenebilirliği hem de güvenliği artıran Proof-of-Work konsensüsü için benzersiz Directed Acyclic Graph (DAG) hakkında ayrıntılı bilgi verildiği aktarılıyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

İçerik göndericisine göre açılış konuşmasında ayrıca BlockDAG’in en son yeniliği olan ve 280 GH/s’lik etkileyici hash oranıyla madencilik verimliliğini optimize eden sofistike bir ASIC teknolojisi cihazı olan X30 Miner da tanıtıldı. Günlük 600 BDAG coin çıkaran cihaz kompakt tasarımı, düşük güç kullanımı ve orta sıcaklık aralıklarında etkili çalışmasıyla öne çıktığı iddia ediliyor.

Ekibine göre Wi-Fi veya Ethernet üzerinden bağlantı seçeneklerine sahip olan X30’un düşük gürültü seviyeleri ve hafif yapısı, onu hem ev hem de profesyonel ortamlar için uygun hale getirir. Güçlü, verimli ve ölçeklenebilir bir madencilik çözümü sunar. X30 Miner’daki en son teknoloji ve verimli tasarımla BlockDAG, başarılı olabilecek mi bilinmiyor, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre Binance coin fiyat tahminleri, yükselişi için uzun bir bekleyişe işaret ederken ve GameStop’un hisseleri bir yükseliş görürken, geleceği belirsiz olan BlockDAG, Keynote 2’nin yaygın ilgi görmesiyle önemli ölçüde ilerlediği aktarılıyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

İçerik göndericisine göre 50,4 milyon dolarlık ön satış ve ilk partiden bu yana yükseldiği aktarılan, BlockDAG’ın blok zinciri teknolojisinde devrim yaratma vizyonuna olan güçlü inancı açıkça yansıttığı iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Ön satış: https://purchase.blockdag.network

Site: https://blockdag.network

Telegram: https://t.me/blockDAGnetwork

Discord: https://discord.gg/Q7BxghMVyu

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlockDAG
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?