BlockDAG Madencileri Milyonları Nasıl Harekete Geçiriyorken Tron ve The Maker Kripto Toparlanıyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kripto para piyasası yükseliş ivmesi yaşarken, TRON ve The Marker da mevcut piyasa ivmesinden tam olarak yararlanmak için taş üstünde taş bırakmıyor. Merkezi olmayan finans (DeFi) tarafından sağlanan blok zinciri verilerine göre, şu anda herhangi bir miktarda TRON içeren 95,83 milyon kripto cüzdanı bulunuyor. Bu rakam TRON ağı için tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) temsil ediyor.

Sponsorlu içerik göndericisine göre yeni bir ön satış projesi geleceği belirsiz olan BlockDAG (BDAG) şu anda bir ön satış yaşıyor ve 3. partisine girmek üzere olduğu için partiye yeni gelenler de dahil. BlockDAG yenilikçi madencilik çözümleri ve hızlı fonlama sağlayacağı iddia ediliyor. Fakat proje yenidir ve başarılı olup olmayacağı belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunuyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

TRON Kripto: Blockchain Piyasasının Dalgalarında Gezinmek

TRON kriptosu, piyasayı merkezsizleştirmek için 2017 yılında piyasaya sürüldü. Ethereum üzerinde başladı ancak daha sonra kendi platformunu geliştirdi. Son zamanlarda, TRON 0,13 dolar gibi yüksek bir değer gördü, bir miktar dalgalanma yaşadı ve hafif bir geri çekilmeden önce kısa bir süre 0,1440 dolara ulaşarak tekrar yükseldi. Şimdi, potansiyel olarak 0,13 $ bariyerini aşmanın eşiğinde. Başarılı olursa, 0,1525 dolara ulaştığını görebiliriz. Bu da TRON kriptonun rekabetçi blok zinciri alanında istikrarlı adımlar attığını, esnekliğini ve büyüme potansiyelini yansıttığını gösteriyor.

MKR 2.000 dolar’ı Aştı: Gelecekteki Fiyat Hedeflerine Bir Bakış

MakerDAO ve Maker Protokolü’nün bel kemiği olan Maker (MKR), Ethereum blok zincirinde DAI sabit coinleri basmak ve yönetmek için bir yol sunar. Aralık 2017’deki lansmanından bu yana, Maker’ın birincil misyonu DAI’nin istikrarlı ve ABD dolarına yakın kalmasını sağlamak olmuştur.

Son zamanlarda, bazı sakin işlem seanslarının ardından MKR fiyatının 2.000 doların üzerine çıkmasıyla önemli bir hareket gördük. Bu ivme devam etmedi ancak 2.000 doların altına da düşmedi. İleriye baktığımızda, Maker Fiyat Tahmini vızıltısı, MKR meraklılarının gözlerini 2.200 dolara diktiğini ve 2.500 dolarda daha büyük hayaller kurduğunu gösteriyor.

blockdag banner
Reklam

BlockDAG: Kripto Satış Öncesi Arenasında Öncü Bir Işık

BlockDAG’in devam eden ön satışında 2,6 milyon dolar topladığı iddia ediliyor. Bu hızlı finansal başarı ve ana ağını yalnızca altı ay içinde başlatmaya yönelik iddialı plan kesin değildir, BlockDAG’ı bu tür kilometre taşlarına ulaşması genellikle yıllar alan birçok projeden ayırdığı iddia ediliyor. BlockDAG projesi başarılı olabilecek mi merak ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Son teknoloji madencileri BlockDAG’in ekosisteminin önemli bir parçasıdır. Bunlar, projenin en ileri iş ispatı teknolojisine olan bağlılığının kanıtıdır. Şimdiden 3.000’den fazla madenci satarak 1,5 milyon dolardan fazla gelir elde eden BlockDAG, teknolojik yenilikçiliğini ve pazar potansiyelini sergiliyor. Madencilik çözümleri, taşınabilir BlockDAG X1’den güçlü BlockDAG X100’e kadar uzanmakta olup, lansman sırasında günde 2.000 coin’e kadar madencilik yapmak üzere tasarlanmış ve minimum kaynak tüketimiyle ölçeklenebilirlik ve verimliliği yansıttığı iddia ediliyor.

BlockDAG’in ön satışının ve inanılmaz madencilik teknolojisinin yarattığı heyecan, etkili olabilecek mi merak ediliyor. Erken yatırımcılar potansiyel olarak büyük getiriler elde etmeye hazırlanırken kesin değildir. Bir milyardan fazla BDAG coin’in şimdiden kapışıldığı ve bir sonraki ön satış partisinin yakında gerçekleşeceği BlockDAG, 2024 yılına kadar 600 milyon dolarlık bir hedefe ulaşmayı amaçladığı iddia ediliyor, kesin değildir projesine ve ekibine güvenmediğiniz yatırımlarda işlem yapmaktan kaçının.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Blockdaga

Son Söz

TRON ve Maker kripto alanındaki inovasyonu örneklemektedir; TRON kilit engellere yaklaşma konusunda direnç gösterirken Maker merkezi olmayan finansta istikrarı hedeflemektedir. Sponsorlu içerik göndericisine göre, BlockDAG’ın finansmanı ve öncü madencilik teknolojisi, ön satışlarında başarılı olabilecek mi merak ediliyor.

Ön satış: https://purchase.blockdag.network

Site: https://blockdag.network

Telegram: https://t.me/blockDAGnetwork

Discord: https://discord.gg/Q7BxghMVyu

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlockDAG
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?