BlockDAG, 3 Milyon Dolarlık Satış Öncesi Toplama İddiası Uniswap ve Dogwifhat’ın Yatırımcıları Tarafından İnceleniyor!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Bir sonraki büyük kripto fırsatını erkenden belirlemek, kripto sektöründe önemli getiriler elde etmek isteyen yatırımcılar için çok önemlidir. Son zamanlarda Uniswap, Dogwifhat ve Dogecoin’in yükselişi dünya çapındaki kripto meraklılarının dikkatini çekti. BlockDAG (BDAG), geleceği başarılı olabilecek mi merak ediliyor. Şimdi Dogwifhat ve Uniswap’in son piyasa hareketlerini inceleyelim ve BlockDAG’in geleceği ne olacak bilinmiyor. Risk bulunuyor.

Dogwifhat (WIF): DOGE Meydan Okuyucusu

Genellikle “Dogecoin Rakibi” olarak adlandırılan Dogwifhat, Dogecoin ve Shiba Inu gibi yerleşik meme coinleri geride bırakarak tek bir gün içinde %34’lük kayda değer bir değer artışına tanık oldu. Bu artış Dogwifhat’ın piyasa değerini 2 milyar doların üzerine çıkararak onu meme coin kategorisinde lider bir oyuncu konumuna getirdi. Kasım 2023’te tanıtılan Dogwifhat, Solana tabanlı meme token’larının artan trendinden yararlandı ve işlem hacmi 24 saat içinde 1 milyar dolara yaklaştı.

Dogwifhat’ın değerindeki artış, önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance’de yakın zamanda listelenmesine bağlanabilir. Binance, listeleme gününde 219 milyon doların üzerinde Dogwifhat işlemi bildirdi.

Uniswap’in Yükselişi

Bu arada, önde gelen bir merkezi olmayan borsa protokolü olan Uniswap, 24 saat içinde %9’un üzerinde bir artış göstererek fiyatında kayda değer bir artış yaşadı. Bu olumlu eğilim, merkezi olmayan finans (DeFi) sektörüne artan yatırımcı ilgisini ve likiditeyi yansıtan, geçtiğimiz haftaki %24’lük kazancın ardından geldi. İşlem hacminin geçtiğimiz hafta %47 oranında yükselmesi ve dolaşımdaki arzın artmasıyla birlikte, DeFi projelerine ilgi duyan Uniswaps yatırımcılarından bağımsı dijital para madenciliğinde daha merkezi olmayan teknolojisiyle BDAG bir başka kripto olarak değerlendiriyor. Fakat geleceği belirsizdir, risk bulunuyor.

reklam

BlockDAG’in Geleceği

Dogwifhat ve Uniswap’te görülen dalgalanmaların ortasında BlockDAG, kripto sektöründe başarılı olabilecek mi merak ediliyor. BlockDAG’in ön satışının 3 milyon doları aşan satış iddiası bulunuluyor fakat yatırım kayıp riski de taşıyor. Stratejik coin yatırım yaklaşımı ve kullanışlı mobil madencilik seçenekleri de dahil olmak üzere titizlikle belirlenmiş bir yol haritası ve çeşitli gelir akışları ile BlockDAG, başarılı olabilecek mi bilinmiyor.

Dahası, BlockDAG’in 2024 yılı sonuna kadar 600 milyon dolara ulaşma hedefi olduğu iddia ediliyor fakat geleceği belirsiz, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kullanışlı mobil madencilikten özel madenci birimlerine kadar uzanan seçenekleriyle BlockDAG, kripto ekosisteminde benzersiz bir esneklik ve çok yönlülük sunacağı iddia ediliyor. Projenin pasif gelir akışları geliştirmeye verdiği önem, yatırımcıların geleneksel ticaret faaliyetlerinin ötesinde getiri elde edebilmelerini sağlıyor. Dahası, BlockDAG’in bir kripto banka kartı ve 2 milyon dolarlık bir mega hediye de dahil olmak üzere yenilikçi girişimleri, topluluk katılımını ve benimsenmesini teşvik etme konusundaki kararlılığını gösterdiği iddia ediliyor.

Sonuç

Uniswap ve Dogwifhat’ın son dönemdeki yükselişleri, kripto piyasasının dinamik yapısını ve önemli kazançlar elde etme potansiyelini vurguluyor. Geleceği belirsiz olan BlockDAG, başarılı olabilecek mi merak ediliyor. Blockchain teknolojisine yenilikçi yaklaşımı ve iddialı hedefleriyle BlockDAG, neler yapabileceği yatırımcılar tarafından merak ediliyor. Risk taşımaktadır.

Ön satış: https://purchase.blockdag.network

Site: https://blockdag.network

Telegram: https://t.me/blockDAGnetwork

Discord: https://discord.gg/Q7BxghMVyu

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlockDAG
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?