Blockchain Analiz Şirketi Chainalysis, Popüler 10 Kripto Varlığın Durumunu Görme Özelliği Getiriyor

0

Blockchain analiz ve uyumluluk firması olan Chainalysis, kullanıcıları için, araştırma yapma ve Bitcoin,Ethereum ve Binance Coin dahil olmak üzere on tane popüler kripto varlığın durumunu görme özelliğini sunmak istiyor.

New York merkezli blockchain şirketi 24 Nisan’da yayınlanan resmi blogundaki bir yayında, izleme araçları ve Chainalysis Reactor ve Chainalysis KYT analiz araçlarının kapsamını büyüttüğünü açıkladı.

Chainalysis, kuruluşların çoklu blockchainlerdeki kripto para birimlerinin akışını izleme ve terörist finansmanı ve kara para aklama ile ilgili bağlantılı olduğundan şüphelenilen herhangi bir işlemin izlenmesine yardımcı olan farklı teknolojiler sunan yüksek profilli bir blockchain istihbarat şirketidir.

Yeni sürümünde, Chainalysis kullanıcılarına bir hizmetin adının herhangi bir analitik platformuna girilme ve dedteklenen on kripto para ile bağlantısını görebilme özelliğini sunuyor.

Yeni sürüm ile kullanıcılar herhangi bir hizmetin adını Reactor’de girip desteklenen tüm kripto paralarını görebilirsiniz. 

KYT müşterileri, kuruluşlarının desteklenen tüm kripto para birimlerindeki toplam riski izleyebilir.

Merkezi yönetim organları kripto varlıkların çoğunu kontrol etmedikleri için, herhangi bir insan ticareti ve terör finansmanı çabasını engellemek için bir işlem izleme sistemine sahip olmaları gerekmektedir.

Chainalysis bu problemin önüne geçmeyi amaçlayan bir blockchain istihbarat şirketi olarak, küresel düzenlemeyede bir teşvik sağlıyor.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın