Bitso Borsası’nda XRP Rekor Eşiğinde

Ripple’ın kripto parası XRP, son günlerde oldukça iyi bir performans sergilemektedir. Performansına bağlı olarakta gündem de yer edinmekt. NewsLogical’a ulaşan bilgi, piyasa değeri üzerinden üçüncü en büyük kripto para biriminin, bir Meksika kripto para borsası olan Bitso’daki likidite açısından yeni ve sürekli yüksek bir seviyeye ulaşmaya yakın olduğunu ortaya koymaktadır.

Son zamanlarda, en iyi kripto para birimleri fiyat açısından çokta cesaretlendirici olmamıştır. En büyük kripto para birimi olan Bitcoin (BTC) aslında en az performans gösterenlerden biri ve son birkaç haftanın fiyat eğilimi gerçekten de çok iyi değildi.

Bununla birlikte, BTC’nin alışmış olduğumuz egemenliğine rağmen, XRP bağımsız fiyat artışları ile güçlü bir tablo çiziyor. Ölçeklenebilirlik, düşük işlem ücretleri ve yüksek hız, kripto para biriminin büyümesine ve gelişmesine oldukça yardımcı olmakta. Yazının kaleme alındığı saat itibariyle XRP yaklaşık 0.28 Dolar’dan işlem görüyor.

Janna One Trick tarafından Twitter’da yayınlanan grafiğe göre, Bitso Borsası’ndaki XRP işlemlerinin hacmi artıyor ve tüm zamanların en yüksek seviyelerini kaydetmeye yakın.

XRP, 2019 Ağustos ayında çok iyi bir performans sergiledi. Ardından kayda değer bir düşüş yaşadı, ancak son birkaç gün içinde güzel bir tablo çizmeye başladı. 6 Ekim’e kadar uzanan grafikte, XRP’nin mevcut en yüksek likiditesini aşmaya yakın olduğu ortaya çıktı.

XRP tarafından sunulan son fiyat hareketi oldukça olumlu görünüyor. Büyümesi ve diğer kripto para birimlerine yol açma şekli, altcoin sezonunun geldiği konusundaki inancı genişletti.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.