Bitso Borsası’nda XRP Rekor Eşiğinde

0
282

Ripple’ın kripto parası XRP, son günlerde oldukça iyi bir performans sergilemektedir. Performansına bağlı olarakta gündem de yer edinmekt. NewsLogical’a ulaşan bilgi, piyasa değeri üzerinden üçüncü en büyük kripto para biriminin, bir Meksika kripto para borsası olan Bitso’daki likidite açısından yeni ve sürekli yüksek bir seviyeye ulaşmaya yakın olduğunu ortaya koymaktadır.

Son zamanlarda, en iyi kripto para birimleri fiyat açısından çokta cesaretlendirici olmamıştır. En büyük kripto para birimi olan Bitcoin (BTC) aslında en az performans gösterenlerden biri ve son birkaç haftanın fiyat eğilimi gerçekten de çok iyi değildi.

Bununla birlikte, BTC’nin alışmış olduğumuz egemenliğine rağmen, XRP bağımsız fiyat artışları ile güçlü bir tablo çiziyor. Ölçeklenebilirlik, düşük işlem ücretleri ve yüksek hız, kripto para biriminin büyümesine ve gelişmesine oldukça yardımcı olmakta. Yazının kaleme alındığı saat itibariyle XRP yaklaşık 0.28 Dolar’dan işlem görüyor.

Janna One Trick tarafından Twitter’da yayınlanan grafiğe göre, Bitso Borsası’ndaki XRP işlemlerinin hacmi artıyor ve tüm zamanların en yüksek seviyelerini kaydetmeye yakın.

XRP, 2019 Ağustos ayında çok iyi bir performans sergiledi. Ardından kayda değer bir düşüş yaşadı, ancak son birkaç gün içinde güzel bir tablo çizmeye başladı. 6 Ekim’e kadar uzanan grafikte, XRP’nin mevcut en yüksek likiditesini aşmaya yakın olduğu ortaya çıktı.

XRP tarafından sunulan son fiyat hareketi oldukça olumlu görünüyor. Büyümesi ve diğer kripto para birimlerine yol açma şekli, altcoin sezonunun geldiği konusundaki inancı genişletti.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın