BitPay Yöneticisi: “Şu anda Buz Dağının Ucunu Görüyoruz”

Bloomberg’e röportaj veren BitPay’in CCO’su Sonny Singh, Facebook’un kripto para sektörüne adımında Bitcoin’e yönelik düzenleyici tehditlere karşı geniş açıklamalarda bulundu.

Singh, Bitcoin’de ilerlemenin devam edip etmeyeceği şeklinde ki sorulara şu yanıtı verdi:

“Henüz Facebook kripto para birimini piyasaya sürmedi, Square hala ürününü piyasaya çıkartmadı, Fidelity hala beta sürümünde kullanıma devam ediyor. Biz bundan 6 ay öncesine kadar Facebook ile ilgili bir şey düşünmüyorduk bile. Aniden ortaya çıktı. Bu sektör çok hızlı değişiyor, dolayısıyla neler olabileceğini net bir şekilde görebilmek için uzun süre kalmak gerektiğini düşünmekteyim. Biz buz dağının ucunu yeni görmeye başladık.”

Singh, kripto para birimlerindeki yaşanan artışların “histeri” ve “momentum” ile yönlendirilen önceki yükseliş ve düşüşlerin aksine tamamen temellerle ilgili olduğunu vurguluyor. BitPay platformunun yöneticisi, AT&T, JPMorgan, Facebook ve kripto para alanına giren diğer büyük şirketlerle beraber insanların kripto para birimlerini dünyada gerçek kullanım alanlarına sahip olduğunu gördüklerini söylüyor. Singh kripto para birimleri üzerine iş geliştiren ve kendi kripto paralarını üreten şirketler, sektörü meşru hale getiriyor, kripto parayı dünyadaki milyarlarca insana ulaştırıyor ve belkide diğer teknoloji devlerinin de kripto para sektörüne girmesine olanak sağlıyor dedi.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.