BitMEX CEO’sundan 2019 Yılı İçin Bitcoin Fiyat Tahmini

Kripto para borsası olan BitMEX’in kurucu ortağı ve CEO’su olan Arthur Hayes, Bitcoin bu yıl 10,000 dolar fiyat seviyelerine geri döneceğini düşünüyor.

Hayes’in düşüncesine göre pazarın toparlanması ve büyümesi 2019’un dördüncü çeyreğine doğru başlayacak.

Hayes, “2019 yılı çok şiddetli olucak piyasalar 10.000 doları geri görücek. Bu önemli bir psikolojik engel. 20,000 dolar nihai düzelme hedefidir. Bununla beraber 1.000 dolardan 10,000 dolara yükseliş tam 11 ay sürmüştü fakat 10,000 dolardan 20,000 dolara çıkış ve ordan tekrardan 10,000 dolara düşüş birer aydan daha da az sürmüştü.” açıklamasını yaptı.

Hayes, Kasım ayının başlarında yaptığı bir açıklamada Bitcoin’de volatilitenin çok dar bir aralıkta gitmesine devam etmesi halinde tehlikenin büyük olduğunu, fiyatın 2000 – 3000 aralığında gerilebileceğini dile getirmişti. Yaptığı açıklamanın ardından Bitcoin, kasım ayının ikinci haftasına kadar 6000 dolar seviyelerinden bir şekilde düşüş göstererek 3200 dolara kadar gerilemişti.

Kaynak: Cointelegraph

 

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.