Bitmain, Dünya Dijital Madencilik Haritası İsimli Platformunu Ekim’de Açacak

0

Çin merkezli kripto madencilik donanım şirketi Bitmain, önümüzdeki ay küresel kripto madencilerini çiftlik sahipleriyle buluşturan bir platform çıkaracak.

Bitmain tarafından dün yapılan paylaşıma göre 8-10 Ekim tarihlerinde Frankfurt’ta gerçekleşecek olan Dünya Dijital Madencilik Zirvesi (WDMS) sırasında Bitmain, Dünya Dijital Madencilik Haritası isimli platformu açacak.

Fiyat etkinliğini sürdürmek için, madencilik donanımının sahipleri düzenli olarak kripto para birimi madenciliği için doğru koşullara ve güç kaynaklarına sahip konumlar aramaktadır. Yeni platform, onları bir ücret karşılığında uygun güç kaynaklarına sahip madencilik çiftliklerine bağlayan ilk küresel kaynak olacak.

Buna karşılık, katılımcılara madencilik çiftliği tasarımı, yabancı müşterilere ev sahipliği yapacak bağlantılar ve operasyonlar, satın alma ve inşaat konularında destek sağlayan Bitmain’den kişiselleştirilmiş hizmetler verilecek. Bitmain yetkilisi Matthew Wang şunları söyledi:

“Yeni platform, maden çiftlikleri ve donanım sahiplerini tamamen yeni bir şekilde birbirine bağlayarak uzun vadede kripto para birimi madenciliğinin daha sürdürülebilir olmasına yardımcı olacak.”

2018 yılında başlayan WDMS, dünyanın her yerinden madencileri, girişimcileri ve meraklıları bir araya getiren Bitmain tarafından tasarlanan ilk ve en önemli buluşma oldu. Bu küresel madencilik zirvesi, kripto madenciliği endüstrisini geleceğe sürükleyen ve yönlendiren önde gelen zihinleri ve karar vericileri biraraya getirdi. WDMS, bu yıl dijital madenciliğin, Blockchain’in ve daha fazlasının geleceği hakkındaki fikirleri tartışmaya vakit ayrılacak gibi görünüyor.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın