Bithumb, Yeni Kripto Paralarını Eklemek İçin Oylama Platformunu Başlattı

Güney Korenin kripto para borsası Bithumb, yeni kripto paraların borsada listelenmesi için halka açık oylama sistemini başlattı. Platform, listeleme sürecinde şeffaflığı ve adaletli seçimi hedeflemekte. Şuan mevcut oylama türü ile dokuz gün içinde 5 kripto para müşterilerin değerlendirmesinde.

Bithumb’un Oylama Platformu

Güney Kore’nin en büyük kripto para borsalarından biri olan Bithumb, perşembe günü Pickthumb beta platformunu duyurdu. Bu yeni platformun amacı, Bithumb’un yeni kripto para birimi eklenme sürecinde “şeffaf ve adaletli” seçim ile eklenmesini sağlamaktır. Borsaya göre:

“Pickthumn, adil değerlendirilerek borsamıza kripto paraların eklenmesi için mükemmel bir sistemdir. Kullanıcılarımız, kripto para birimlerinin Bithumb’da listelenecek olan kripto para projelerini değerlendirerek, isteklerine göre eklenmesini istediği kripto para birimlerine oy verebilir.”

Bithumb, kayıtlı herhangi bir kullanıcının katılabileceği, üyelerin fikirlerini aktif olarak verebileceklerini ve borsamız üzerinde listelenicek olan dijital paralar üzerinde “kullanıcı etkisinde uygulanacağını’da” sözlerine etkilediler.

Bithumb, herhangi bir kayıtlı kullanıcının katılabileceğini, üyelerin fikirlerini aktif olarak verebileceklerini ve döviz üzerinde listelenecek paralar üzerinde “daha fazla etki uygulayacağını” da sözlerine ekledi. İleriye dönük olarak Bithumb, “yatırımcıların inandığı sağlıklı bir kripto-para ekosistemini teşvik etmeye çalışacağını” söyledi.

Beş Kripto Para Projesi 40.000’den Fazla Oy

Pickthumb, sitesinde sergilediği kripto para birimlerinin dokuz gün kalan ilk turunda beş kripto projesi listelenmektedir. Her tur iki hafta sürer. Bu yazının yazıldığı sırada 41.778 seçmen katılımı ve toplam 94.983 oy verildi.

Bu beş kripto para birimi projesi, Rom, Amo Blockchain, Ttcprotocol, Olivecoinole ve Contentos.

Her oylama bittikten sonra kazanan kripto para biriminin, Bithumb tarafından iç değerlendirmeye alınarak borsada listelenicek.

Kaynak: Bitcoin.com

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.