Bithumb Yeni Kripto Borsasıyla Hindistan Pazarına Giriyor!

Güney Kore ve dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binhumb Global, Hindistan’da bir kripto para borsası kurmayı planlıyor.

Yerel medya kuruluşu The Economic Times’ın haberine göre Bithumb deneyimli bir platform oluşturmak için ülkedeki yerel bitcoin borsalarıyla ortak olmak istiyor.

Hindistan’da kripto paraların yasaklanması durumu gündemde. Hindistan’daki mevcut durum göz önüne alındığında, Bithumb ülkedeki varlığını kurmak için hükümet ile irtibat kurmak istiyor. Bithumb Global’ın kurucu ortağı ve genel müdürü Javier Sim konuyla ilgili şunları söyledi:

“Yasa düzenleyiciler ile konuşmaya ve denetimli bir borsa olmak için onlarla birlikte çalışmaya hazırız. Biz güçlü bir Kore markasıyız ve denetimsiz veya yasa dışı işlere dahil olmayız.”

Eğer plan hayata geçerse Hindistan, Singapur’daki genişlemesinin ardından Bithumb için başka bir ticaret alanı haline gelecek.

Hindistan’da hizmet veren birçok kripto para borsası, hükümetin tavrı sebebiyle kapandı. Bu durum son bulmuş değil. Hala Kripto Para borsaları hizmetleri durduruyorken sizce Bithumb yeni girişiminde başarılı olacak mı? Fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.