Bitcoin’in Günlük Fiyat Analizi

0

Bitcoin Türkiye saati ile 13:00’da 10.750 dolar civarında seyrediyor. Son 24 saatte 10.500 dolar direncinde asılı kalan Bitcoin bu direncini de kırarak 10.800 dolarda bulunan yeni dirence geçti. Bitcoin bu yükselişini sürdürecek mi? Bitcoin’i hangi dirençler bekliyor?  Bitcoin fiyatının olası senaryoları neler? Bütün bu sorunların cevabı haberimizde…

Bitcoin Fiyatındaki Son Gelişmeler?

Bitcoin son düzeltmesinden sonra tabiri caizse roketledi ve kendini 10.500 dolar bandına attı. Bu seviyede bir dirençle karşılaşan Bitcoin, 24 saat boyunca bir çok kez kırmayı denedi ve nihayetinde kendini 10.750 dolar bandına taşıdı. Bitcoin’in bu yükselişindeki nedenleri önceki yazımızda açıklamıştık. Özetleyecek olursak İngiltere’de alınan düzenleyeci kararlar ve Donald Trump’ın tweeti diyebiliriz.

Bitcoin Bu Yükselişi Sürdürecek Mi?

Bitcoin için 9.000 seviyelerine geri dönmenin orta ve uzun vadede önemli olduğunu vurgulamıştık. Bu tip düzeltmeler Bitcoin’in bir sonraki atağı için güç toplaması anlamına geliyor. Nitekim öyle de oldu. Bitcoin bu düzeltmeden sonra kendini topladı ve güçlü şekilde yükselişe geçti.

Bu yükselişin bir miktar daha sürmesi çok muhtemel. Şimdi bu cümlemizi açalım. Bitcoin için yeni zirveler konuşmak istiyorsak 11.700 bandında bulunan güçlü direncin kırılması gerekiyor. Bu direnç kırıldığında Bayrama yeni zirveler ile görebiliriz.

Bu direnç kırılmasa bile Bitcoin fiyatının 11.700 dolar seviyesine kadar gelmesini çok muhtemel görüyoruz. Yani, Bitcoin’in en azından 1000 dolar daha yükselmesi çok muhtemel gözüküyor.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın