Bitcoin’in Günlük Fiyat Analizi!

0
581

Bitcoin Türkiye saati ile 10:50’de 9.280 dolar civarında seyrediyor. Ekim ayının sonunda sert bir yükselişle, yaklaşık 3.000 dolar yükselen Bitcoin, o günden beri stabil tavrını koruyordu.

Dün, akşam saatlerinde tekrar hareketlenen Bitcoin’de, yaklaşık 300 dolarlık bir artış gerçekleşti. Peki, Bitcoin yükselmeye devam edecek mi? Bu soru bütün ayrıntıları ile haberimizde…

Bitcoin’de Kıpırdanma

Son bir haftadır aynı fiyat skalasında devam eden Bitcoin, 9.500 dolar ile 9.000 dolar arasında mekik dokuyor diyebiliriz. Ekim ayının sonundan itibaren çoğu osilatör, olumlu sinyaller verse de Bitcoin’de yükseliş kıpırtısı yoktu. Dün bir nebze kıpırdayan Bitcoin’de fiyat 9.200 dolar civarından, 9.500 dolar civarına kadar, 300 dolarlık bir sıçrama yaptı. Dar alan sendromu ile satış baskısı geldi ve Bitcoin yeniden 9.400 dolara kadar indi.

Bu hareketlenme Bitcoin’in teknik verilerinde bir değişiklik oluşturmadı. Bitcoin’in ana destek noktası olan 9.500 dolar hala korunuyor. Buna ek olarak da 9.500 direnci hala kırılabilmiş değil. Yukarı yönlü trend hala etkisini korurken, dar fiyat aralığında uzun süre sıkışma, 9.000 dolar desteğinin kırılmasını kolaylaştırabilir.

Özetleyecek olursak, 9.000 doların üstünde uyandığımız her sabah, yukarı yönlü trend, etkisini koruyor olacak. Ama zamanın aleyhe işlediğini unutmamak gerek.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın