Bitcoin’in Fiyatı Kritik Dönemeçte!

0
607

Bitcoin Türkiye saati ile 13:30’da 8.550 dolar civarında seyrediyor. Hafta içinde 9.000 dolar kritik desteğinden uzaklaşan Bitcoin, düşmeye devam ediyor. Peki, bu düşüş devam edecek mi?  Bitcoin’in fiyatında kritik noktalar neresi? Bitcoin’de şu anda hangi trend hakim? Bütün bu soruların cevabı haberimizde…

9.000 dolar seviyesini kritik destek noktası olarak belirlemiştik. Bitcoin’in fiyatı aşağıya doğru, bu noktadan uzaklaşmaya başladı. Bu aşağı yönlü hareket, 8.400 dolar desteğinin önemini bir hayli arttırdı. 8.400 dolar desteği aşağı yönlü trend için açılan bir kapı. Bitcoin’in fiyatı hatırlayacaksınız ki, Ekim ayının sonunda yaklaşık 3.000 dolarlık bir yükselişle, 7.000 dolar civarından bir hayli uzaklaşmıştı. Bu yükseliş trendinin tam olarak kapanması ve yeniden 7.000 dolarlı seviyelere dönülmesi açısından 8.400 dolar desteği kritik bir önem arz ediyor.

Bitcoin’in fiyatı karar aşamasında diyebiliriz. Ya bu bölgeden yukarı yönlü bir hareketle kendini 9.000 dolar desteğinin üstüne atacak, ya da aşağı yönlü harekete devam edip 8.400 desteğini kıracak ve ekim ayında bulunduğu seviyelere yeniden dönecek.

Bu iki senaryonun maalesef gerçekleşme oranları aynı gibi gözüküyor. Bitcoin’in fiyatının, bu aşama ne yapacağı ise bu haftanın bitmesine yakın zamanlarda netleşecektir.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın