Bitcoin’in Eylül Ayı Performansı Ne Olacak?

0

Bitcoin Ağustos ayına 9.500 dolardan giriş yaptı. Ağustos ayındaki sayılarla beraber yükselen fiyat, Ağustos ayının sonunda yine başladığı fiyat noktasına döndü. Yaz döneminin bitmesi ile beraber Bitcoin’in fiyatının hangi yöne gideceği merak konusu oldu. Son bir ayı, bir hayli karışık geçiren Bitcoin önümüzdeki ayda nasıl bir eğilim sergileyecek? Bütün detaylar haberimizde…

Bitcoin Eylül Ayında Ne Yaptı?

Bütün yatırımcılar, Bitcoin’in fiyatı konusunda bir hayli endişeli. Bitcoin, son bir aylık dönemi inişli çıkışlı geçirdi. Bu ayın bitmesi ile beraber, Bitcoin Eylül ayında nasıl bir yol izleyecek, gelin bunu inceleyelim.

Bu konuyu inceleyebilmek için eski defteleri açmak gerekir. Bitcoin geçtiğimiz beş sene içerisinde nasıl bir eğilim sergiledi?

Bitcoin son beş yıllık periyotta Eylül ayında, hiç yüz güldürmedi. Son beş yılda Eylül ayında sürekli düşüş yaşayan Bitcoin’in performansı aşağıda ki gibi:

Eylül 2014:     -%18

Eylül 2015:     -%3

Eylül 2016:     -%7

Eylül 2017:     -%9

Eylül 2018:     -%5

Gördüğünüz gibi Bitcoin son beş yılda, eylül ayında sürekli düşüş gösterdi. Bakalım bu yıl eylül ayında nasıl bir performans sergileyecek…

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın