Bitcoin’in Eylül Ayı Performansı Ne Olacak?

Bitcoin Ağustos ayına 9.500 dolardan giriş yaptı. Ağustos ayındaki sayılarla beraber yükselen fiyat, Ağustos ayının sonunda yine başladığı fiyat noktasına döndü. Yaz döneminin bitmesi ile beraber Bitcoin’in fiyatının hangi yöne gideceği merak konusu oldu. Son bir ayı, bir hayli karışık geçiren Bitcoin önümüzdeki ayda nasıl bir eğilim sergileyecek? Bütün detaylar haberimizde…

Bitcoin Eylül Ayında Ne Yaptı?

Bütün yatırımcılar, Bitcoin’in fiyatı konusunda bir hayli endişeli. Bitcoin, son bir aylık dönemi inişli çıkışlı geçirdi. Bu ayın bitmesi ile beraber, Bitcoin Eylül ayında nasıl bir yol izleyecek, gelin bunu inceleyelim.

Bu konuyu inceleyebilmek için eski defteleri açmak gerekir. Bitcoin geçtiğimiz beş sene içerisinde nasıl bir eğilim sergiledi?

Bitcoin son beş yıllık periyotta Eylül ayında, hiç yüz güldürmedi. Son beş yılda Eylül ayında sürekli düşüş yaşayan Bitcoin’in performansı aşağıda ki gibi:

Eylül 2014:     -%18

Eylül 2015:     -%3

Eylül 2016:     -%7

Eylül 2017:     -%9

Eylül 2018:     -%5

Gördüğünüz gibi Bitcoin son beş yılda, eylül ayında sürekli düşüş gösterdi. Bakalım bu yıl eylül ayında nasıl bir performans sergileyecek…

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.