Bitcoin’de Boğa Sezonu Başladı Mı?

0
582

Bitcoin fiyatındaki artış 2020 yılına girdiğimizden bu yana oldukça dikkat çekti. 2019 yılının son aylarına kıyasla pekçok yatırımcının yüzü güldü. Bununla birlikte Bitcoin sağlıklı bir şekilde yukarı doğru hareket etmeye devam ediyor.

Şu an Bitcoin 10.200 dolar seviyelerinde ve bunu daha da yukarıya taşımak için çalışıyor. Bu gelişmeler hakkında fikrini belirten Kraken İş Geliştirme Müdürü Dan Hedl, Bitcoin’in son zamanlarda performansının önümüzdeki dönemlerde de devam edeceği görüşünde.

Beklenen Halving etkinliğinin fiyatı daha da yukarıya çıkaracağını düşünen Hedl, yatırımcılara ellerindeki Bitcoin’i satmak yerine beklemelerini tavsiye ediyor. Geçtiğimiz günlerde The Breakdown podcastine katılan Hedl orada da, boğa piyasasının başlamak üzere olduğunu belirtti. Hedl’a göre Bitcoin ve diğer kripto paralar ilerleyen dönemlerde çok daha fazla değer kazanacak. Boğa piyasası, kısaca piyasanın yükseliş trendinde olduğu ve fiyatların gelecekte iyimser bir ortamda seyredeceği anlamına gelen bir terimdir.

Bunun yanında fiyat artışı bekleyen tek kişi Hedl değil. Anthony Pompliano da yaptığı açıklamada Bitcoin’in 2021 sonunda 100 bin dolara ulaşacağı görüşünde.

Yazının kaleme alındığı saat itibariyle Bitcoin yaklaşık olarak 10.222 dolardan işlem görüyor.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın