Bitcoin’de Açıklanan Veri, Tüm Zamanların Rekorunu Kırdı!

0
Bitcoin balinalarının sayısı tarihin en yüksek seviyesinde. Bitcoin’in görece stabil seyrettiği şu günlerde farklı bir verinin gelmesi kafaları karıştırdı.

Bir blockchain şirketi olan Glassnode yaptığı araştırmalar ile dikkat çekiyor. Şirketin yaptığı son araştırmanın sonucu ise bir hayli dikkat çekici. Glassnode şirketinin yaptığı araştırmaya göre Bitcoin balinalarının sayısı tarihin en yüksek seviyesinde.1000 ve üzerinde Bitcoin bulunan cüzdanların sayısı yaklaşık olarak 2075 adet.

Blockchain araştırma şirketinin yaptığı incelemeye göre Bitcoin’in fiyatı ile Bitcoin balinalarının sayısı arasında ters orantı var. Bitcoin fiyatının 20.000 dolar olduğu zamanda, Bitcoin balinalarının sayısında, artan bir şekilde azalma oldu. Buna rağmen Bitcoin’in fiyatının 3.000 dolar seviyelerine gerilediği zamanlarda, Bitcoin balinalarının sayısında, adeta bir patlama yaşandı.

Aynı orantı bu dönemde de kendini belli ediyor. Geçtiğimiz aylarda Bitcoin’in fiyatı 14.000 dolara yaklaştığında düşen balina sayısı, Bitcoin’in fiyatının 8.000 dolar civarında olduğu bu günlerde ise tarihi bir rekor kırdı.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın