Bitcoin Yükselmeye Devam Edecek Mi?

Bitcoin güne yükselişle başladı.

Bitcoin’in haftalık analizini dün siz değerli okuyucularımız ile paylaşmıştık. Dün paylaştığımız analizde Bitcoin’in uzun süredir düşük volatilite ile devam ettiğini bunun kısa sürede bozulacağını söylemiştik. Öylede oldu. Dün 11 bin dolar civarında seyreden Bitcoin bugün hareketini yukarı yönlü yaparak 12.700 dolara kadar çıktı.

Uzun süredir durgun bir hareket sergileyen Bitcoin bugün itibariyle yukarı yönlü hareketine başladı. Peki bundan sonraki direnç noktaları ne? Bitcoin yukarı yönlü yükselişini sürdürecek mi? Biraz bu konu hakkında konuşalım.

Bitcoin yükselmeye devam edecek mi?

Dün paylaştığımız haftalık Bitcoin analizinde eğer 11.700 direncini kırarsa yukarı yönlü bir hareket izleriz demiştik, nitekim böyle oldu. Bitcoin’in şu anki direnç noktaları ise aşağı yönlü 12.500 Dolar ve yukarı yönlü 12.800 Dolar olarak gözüküyor. Eğer Bitcoin 12.800 Dolar direncini kırarsa bu 13.000 Dolar seviyelerini geçeceğini gösterir. Ama düşerse 12.500 Dolar altında 12.250 Dolar da Bitcoin için güçlü bir direnç noktası olacak.

Bitcoin’in yazının yazıldığı sırada dominance değeri ise %63 bandında bulunuyor. Bu oran kazancın bir miktar altcoinlere kaymasına sebeb olabilir. Ama Bitcoin kripto para piyasasına şu anda hakim gözüküyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.