Bitcoin Yükselişe Geçti, Altcoinler Karışık Seyrine Devam Ediyor

Bitcoin Türkiye saati ile 23:00’da 10.450 dolar civarında seyrediyor. Sabah saatlerinde neredeyse 9.500 dolar bandına kadar gerileyen piyasanın en büyük tokeni bu dipten hızlı çıktı. Bitcoin’in bundan sonraki hareketi bir hayli merak konusu.

Bitcoin Günü Kazançla Kapattı

Dün düzeltme işlemini tamamlayan Bitcoin için boğa sezonu tekrar açılıyor derken, bitcoin kendini yeniden 4 haneli sayıda buldu. Sabah saatlerinde 9.500 dolara kadar gerileyen BTC yatırımcıları 8.000 bandına gidebilmesinden dolayı korkuttu. Ama öyle olmadı ve öğle saatlerinde Bitcoin yeniden psikolojik sınırın üstüne çıktı.

Bu yükselişle beraber Bitcoin momentumunu buldu. Yönünü yukarıya doğru çeviren Bitcoin için 10.500 dolar seviyesinde bulunan direnç bir hayli zorluk çıkartacak gibi. Bu direncin geçilmesi halinde 10.700 ve 11.000 dolar noktasında bulunan dirençler,lider kripto para için geçilmesi gereken engeller olacak.

Altcoinlerde Karışık Seyir

Bitcoin’de gerçekleşen dalgalı hareketler altcoinler için tam bir felaket oldu. Geçtiğimiz günlerde sert bir deprem yaşayan altcoinler yaklaşık %10’a varan değer kayıpları yaşamıştı. Bu yaraları sarmaya çalışan altcoinler bugünlerde zorluk çekiyor. Biz yakın tarihte altcoinler için olumlu bir hava göremiyoruz ama birçok farklı altcoine sahip olan piyasada sürprizler olabilir.

 

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.