Haziran 21, 2024

Bitcoin Yatırımcısı, Dogwifhat ve Chiliz Hakkında Yorumlarını Paylaştı


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, okuyucular herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre ilk BTC yatırımı olan 5.000 doları 2021’de 15 milyon dolara çeviren popüler Bitcoin yatırımcısı, Dogwifhat (WIF) ve Chiliz’i (CHZ) kripto para birimlerini yakından incelediği ve ufak bir miktar alım yaptığı iddia ediliyor. Kripto para piyasasına girmek isteyen geleceği belirsiz olan ETFSwap (ETFS) piyasa içerisine girebilecek mi yoksa hayal kırıklığına mı uğratacak bilinmiyor.

ETFSwap’i (ETFS) Geleceği Başarılı Olabilir mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre ETFSwap (ETFS), viral ICO ön satışında, token lansmanında binlerce dolara ölçeklendirmek için lanse edilen 0,01831 $’ lık bir fiyattan satıldığı aktarılıyor fakat başarılı olacak mı bilinmiyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

İçerik göndericisine göre DeFi platformu, küçük yatırımcıların küresel finans piyasalarında en çok aranan kripto para birimlerine ve tokenize ETF’lere yatırım yapmasına olanak tanıyarak perakende erişim ile kurumsal sınıf yatırım ürünleri arasındaki boşluğu dolduruyor. DeFi platformunda listelenen çok çeşitli talep gören tokenize ETF’ler, diğerlerinin yanı sıra kaldıraçlı, tahvil, hisse senedi, Bitcoin ve Spot Ethereum ETF’lerini içerebileceği iddia ediliyor. Kesin değildir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

İçerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan ETFSwap (ETFS), yatırımcıların tokenize ETF’lerde kesin olmasa da ekibi sadık kalabilirse sunulabileceği iddia ediliyor. ETF tüccarlarının ve yatırımcılarının ETF pazarında tam DeFi modunda çeşitli kârlı kripto para birimlerini ve ETF’leri sorunsuz bir şekilde takas etmelerini sağlayan kullanıcı dostu ve akıllı bir ticaret arayüzüne sahip olabileceği iddia ediliyor. Kesin değildir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Dogwifhat (WIF) Yükselebileceği İddia Ediliyor

Dogwifhat (WIF), Bitcoin yatırımcısı tarafından Bitcoin yatırımcıları için en değerli altcoin yatırımı olarak lanse edilen ve kripto boğa koşusunun önümüzdeki aylarında birçok kripto milyoneri yaratma potansiyeline sahip altcoinler arasında yer alıyor. Dogwifhat, Solana blok zinciri ağı üzerine inşa edilmiş popüler bir Köpek memec oinidir.

Dogwifhat, Bitcoin yatırımcıları için büyük ralliler ve yüksek yatırım getirisi sağlayan kripto piyasalarına girişinden itibaren popülerlik kazanmıştır. Basın zamanında, Dogwifhat coinmarketcap ticaret verilerine göre 1,87 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin Yatırımcısı Chiliz’in (CHZ) Potansiyeli Olduğunu Söyledi

Chiliz (CHZ), popüler sporların taraftarlarının favori takımları ve kulüpleriyle benzersiz deneyimler ve etkileşimler yaşamasını sağlayan bir blok zinciri platformu ve DeFi yardımcı program belirtecidir. Önceki boğa döngülerindeki yükseliş performansıyla bilinen Chiliz (CHZ), bu boğada da kesin olmasda yükselebileceği aktarılıyor.

Chiliz (CHZ), Coingecko ticaret verileri raporlarına göre, basın zamanında 0,079 $ ‘dan işlem görüyor.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan ETFSwap’in (ETFS) öncü projeler arasında olan Dogwifhat ve Chiliz (CHZ) ile yarışabilecek mi bilinmiyor. Ekibine göre ETFSwap (ETFS) viral ICO ön satışı 0,01831 $ ‘dan satılıyor ve önde gelen borsalarda piyasaya sürülebilirse kazanç sağlama ihtimalli olduğu iddia ediliyor. Kesin değildir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

ETFSwap resmi sitesi için tıklayın.

Sosyal medya hesapları için tıklayın

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : ETFSwap
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?