Bitcoin Manşet

Bitcoin Uzun Boğa Sezonuna Mı Hazırlanıyor?

single-image

Bitcoin’in 10.000 dolara çıkmadan önceki son düşüşü mü?

Geçtiğimiz 24 saat kripto para piyasası için oldukça kasvetli geçti. Bu duruma Bitcoin kadar güçlü ve yüksek başka bir şey sebep olamazdı. Piyasa başlığına göre en yüksek kripto para birimi, bugünün erken saatlerinde fiyatta keskin bir düşüş yaşadı. Bununla beraber, bir kripto para birimi analisti, bu son düşüşün göründüğünden daha fazla önem taşıyabileceği kanısında. Ayrıca, Bitcoin’in boğa piyasası öncesi 2015 çizelgesi ile bugün piyasada olanların benzerliği konusunda bir çıkarım yaptı.

Bitcoin’in geçmiş performansına dayanarak, üç şeyin olmasını bekleyebileceğimiz sonucuna varmış. Bunlardan ilki, Haziran ayında Bitcoin’in fiyatının 9.000 dolardan yüksek olacağı, ikincisi, dijital varlığın asla 6.000 dolar fiyat seviyesinin altına düşmeyeceği ve üçüncüsü, tüm geçmiş zamanlara ait 20.000 dolar inancının Mart 2021 tarihinde kırılacağı.

Bitcoin 24 Saatlik İşlem Hacmi, Fiyatta ki Düşüşe Rağmen Artıyor.

Piyasaya bir bütün olarak baktığımızda, bir kişinin ilgisini çekebilecek ilk şeylerden biri, Bitcoin’in 24 saatlik işlem hacminin, fiyatlarındaki düşüşe rağmen artmış olması. Dünün 20 milyar dolarlık işlem hacmi, şu anda 23 milyar dolar seviyesinde bulunuyor; bu da çok fazla paranın el değiştirdiği ve bir çok insanın diptekini almaya çalıştığı varsayımına ulaştırıyor.

İlgi çekici bir diğer şey ise, son 24 saat içinde yüzde 6.01 oranında değer kazanan pazar başlığına göre sekizinci en büyük kripto para Bitcoin SV. Buna karşın diğer üst kripto varlıkları büyük oranda kırmızı iken fiyat artışının gerçekleştiğini not etmek faydalı olabilir.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bir Yorum Yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacak.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz