Bitcoin Haberler

Bitcoin Tekrardan Yükselişe Geçti Hedef 6.000 Dolar

single-image

Kripto para borsası Binance’in bilgisayar korsanları tarafından saldırıya uğramasının ardından Bitcoin 5.900 dolar seviyesinin altına geriledi. Bitcoin’de ki bu gerileyiş piyasada Bitcoin fiyatı ne kadar olacak? sorularının başlamasına sebep oldu ve yatırımcılar ayı piyasası’nın tekrar başlıyor söylentileri hakkında sorular sormaya başladılar.

Bitcoin (BTC) fiyatının yükselmesi ile kripto para yatırımcıları piyasadan bekledikleri umudu tekrar almaya başladı. Bitcoin’in Coinmarketcap yayın saati verilerine göre 5.942 dolar seviyesine yükseldiğini görebiliyoruz. BTC yatırımcıları bu olumsuz saldırı haberinden en az derecede etkilenmiş oldu.

Kripto para borsasında yaşanan olaydan dolayı panik yaparak Bitcoin’lerini satan kripto para sahipleri bugün yaptıkları satışlardan dolayı zarar gördüler. Bitcoin panik satışlarının yaşanan saldırı girişimi sonrası milyonlarca doları geçmiş olduğu tahmin ediliyor ve Binance borsasının açıklamasından sonra Binance ve diğer kripto para borsalarından birçok Bitcoin yatırımcısının irili ufaklı satış işlemi gerçekleştirdikleri tahmin edilmekte.

Yatırımcıların bu durumlarda hemen panik satışları yapmaması önerisinde bulunan kripto para analistleri Bitcoin’den yıl sonuna kadar beklentilerinin yüksek olduğunu belirtiyorlar.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bir Yorum Yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacak.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz