Bitcoin SV İçin Yıkım Gelebilir!

0

Bugünlerin bir başka dikkat çeken konusu ise Craig Wright ile David Kleiman’ın ailesi arasındaki büyük davanın sona yaklaşması.

Öncelikle olarak bu davadan biraz bahsedelim. David Kleiman büyük Bitcoin yatırımcısı. Geçtiğimiz yıllarda hayatını kaybeden David Kleiman, hayatını kaybetmeden önce sahibi olduğu Bitcoin’leri yatırım yapsın diye Craig Wright’a vermiş. Daha sonra Wright bu Bitcoin’leri Kleiman’ın ailesine vermemişti ve bir dava ile karşı karşıya kalmıştı. Bu davada sona yaklaşıldı. Davada hakim kararını Kleiman’ın ailesi lehine verdi. Yaklaşık değeri 5 milyar doların üstünde olan Bitcoin’lerin satışının gerçekleştirilip nakite çevrilmesi durumunda Bitcoin sert bir düşüş gösterebilir.

Bunun yanısıra Craig Wright Bitcoin SV’nin sahibi. Bu davanın kendi adına olumsuz sonuçlanması Bitcoin SV için bir yıkım olabilir. Bitcoin SV Türkiye saati ile 11:00’da 133 dolar civarında seyrediyor.

Ayrıca Craig Wright mahkemede kendisini Bitcoin’in mucidi olarak tanıttı. Mahkeme ise Wright’ın verdiği kanıtları gerçekçi bulmayarak reddetti. Ayrıca davaya konu olan Bitcoin miktarı 500.000 adet. Davanın sonucu Bitcoin ve Bitcoin SV’yi büyük oranda etkileyecek.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın