Bitcoin, Son 10 Yılın En İyi Yatırımı

Bank of America Securities’in yeni raporuna göre Bitcoin, on yılın en iyi yatırımı oldu.

Raporda BoA, son on yılın başlangıcında 1 dolarlık yatırımın bugün 90.000 dolardan fazla olacağını ve piyasadaki diğer yatırımları da göz ardı ettiğini belirtti.

Bitcoin, uçucu ve spekülatif bir yatırım olarak kalmaya devam ederken, kripto para birimi perakendecilerle büyüyen bir ödeme şekli oldu. Rapor ayrıca, Eylül ayında başlaması beklenen Bakkt gibi, Bitcoin vadeli işlemlerine yatırım yapan yatırım şirketlerinin ve borsalarının sayısını da paylaştı.

Ayrıca Facebook, Bitcoin ve diğer kripto paraların popülaritesine ve onaylanmasına katkıda bulundu ve Libra kripto para birimi girişimi ile dijital paraların kullanımına daha fazla dikkat çekti.

Bitcoin, raporunda on yılın en iyi yatırımı olarak üst sıralarda yer alırken, Myanmar’ın fiat para birimi olan kyat’ın en kötü yatırım olduğu ortaya çıktı. BoA’ya göre, on yılın başında kyat’ta yatırılan bir Dolar, bugün bir ABD kuruşunun onda biri değerinde olacaktı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.