Bitcoin Sinyalleri Onu İşaret Ediyor Diyen Analist Heyecanlandırdı: “Hazır Olun!”

Popüler analist TechDev, Bitcoin fiyatındaki mevcut piyasa yapısının 2020’deki boğa piyasası öncesindeki modele benzediğini öne sürdü. Aylık bazdaki grafiği inceleyen analist, o dönem yaşanan yükseliş ile fiyatın 10.000 dolardan 60.000 dolara çıktığını hatırlattı.

TechDev, ayı piyasası direncinin kırılmasını ve yatay desteğin yeniden test edilmesini içeren iki kurulum arasındaki benzerliği gösteren bir grafik paylaştı.

bitcoin fiyat tahmini

TechDev’in grafiğine bakıldığında, Bitcoin için aylık desteğin 25.000 dolar civarında olduğu görülüyor. Bu yazının yazıldığı sırada BTC 25.723 dolardan işlem görüyordu.

Analist ayrıca, BTC’nin yüksek zaman diliminde net bir yükseliş trendinde kaldığını göstermek için Bitcoin’in ters bir grafik de paylaştı.

btc fiyat tahmini

TechDev’in grafiğine bakıldığında, Bitcoin fiyatının ve bir momentum göstergesi olan göreceli güç endeksinin (RSI) kendi çapraz desteklerinin altına düştüğü görülüyor. Analist ters bir grafik kullandığından, destek seviyelerinin aşılması fiyat ve momentumun BTC boğalarının tarafında olduğunu gösteriyor.

Grafik ayrıca TechDev’in Bitcoin’in 80.000 dolar yakın yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselmesini beklediğini gösteriyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.