Analizler Haberler

Bitcoin Sert Düştü, 8.000 Doların Altına Geriledi

single-image

2019 senesine genel itibariyle iyi geçiren Bitcoin ile ilgili yatırımcıların kafasında soru işaretleri vardı. Bazı öngörüler Bitcoin’in 12.000 doları göreceğini söylerken bazıları 6.500 civarına gerileyeceğinden bahsediyordu. Bu öngörüler yatırımcıların kafasının karışmasına sebep olmuştu. Bu sebeple gözler dikkatle Bitcoin’in üzerine çevrilmişti.

Bitcoin geçtiğimiz geceye 8.500 dolar seviyelerinde başlamıştı. Sonrasında Binance Borsası’nda 7.780 dolar seviyesine kadar gerilediği görüldü. Bu düşüşün ardından 8.000 doların tekrar üzerine çıkmış olsada yatırımcıların endişelenmesine sebep oldu. Son durum olarak 15.57 saati itibariyle 7.939 görmüş durumda.

Bitcoin ile ilgili, analistler tarafından çeşitli öngörüler paylaşılmış olsada önemli olan önümüzdeki süreçte fiyatı iyi gözlemlemek ve yatırım yaparken dikkatli olmak.

Diğer Kripto Paralarda Düşüşte

Bu düşüş yanlızca Bitcoin’de değil diğer kripto paralarda da meydana geldi. Örneğin Ethereum 12 Mayıs’dan beri ara ara düşse bile düzenli bir yükseliş yakalamıştı. 2 Haziran’da 275 dolara kadar çıkan Ethereum şu sıralarda 250 doların biraz altında seyrediyor.

Ripple ise güne 0.44 doların üstünde başlamıştı. Ama bugün ripple da kırmızıya döndü. Ripple bugün ortalama %6 değer kaybetti. Bayrama kötü başlayanlar kervanına katılan ripple şu sıralarda 0.42 dolar seviyelerinde.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bir Yorum Yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacak.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz