Bitcoin Savunucusu Keiser Türkiye İçin Öneride Bulundu, Cebinizde Mutlaka Bitcoin Olsun!

0
360

Keiser Report’un Bitcoin savunucuları aynı zamanda sunucuları olan Max Keiser ve Stacy Herbert; yeni bölümlerinde Türkiye’de olan altın alımının fiat para birimine yaşattığı olumsuz etkilerden ve büyük problemlerden söz etti. Keiser, bu konu için Türklere önerilerde bulundu.

Keiser Report’un yayınlanan son bölümünde Max ve Stacy, Türkiye’de fiat para birimi için problemlere sebep olan agresif satın alımından konuştu. “Türkler Bitcoin’i bulana kadar beklemede kalın!” cümlelerinin sarf edildiği programda Keiser uyarıları ile dikkat çekti.

Ardından Max Keiser, Türkiye’nin altın satın alımlarının fiat üstünde kurduğu otoriteden söz edersek bu durumun Türk Lirası’nda problemler ortaya koyduğunu dile getirdi. Keiser konu ile ilgili şu cümleleri kullandı:

“Alabildiğiniz kadar Bitcoin satın alın. IMF ile masaya oturduğunuzda cebinizde olabildiğince Bitcoin olsun. Yoksa perişan olabilirsiniz.”

Sadece Türkiye İçin Değil, Tüm Ülkeler İçin Çağrıda Bulundu!

Keiser, bu öneriyi bütün ülkelere ithafen gerçekleştirdi. Bu yüzden, IMF ile G20 ülkeleri ve G7 ülkeleri ile de bir görüşme gerçekleştirmeyi ve küresel ekonomiyi sıfırlamayı planlıyorlar. Bu durumu yüksek ölçülerde altın ve altın mülkiyetine dayalı bir biçimde oluşturacaklar.

“Bu uyarıyı Türkiye’ye ve dünyanın dört bir yanındaki ülkelere söyleyebilirim. IMF ile masaya oturduğumuzda, arka cebinizde olabildiğince çok Bitcoin bulundurmalısınız, yoksa durumunuzun pek iyi olacağını sanmıyorum.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %20 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın