Bitcoin Sakin Kalmaya Devam Ediyor! Hisse Senetleri Ne Durumda?

Önde gelen kripto para birimi Bitcoin birkaç hafta boyunca 9.000 doların biraz üzerinde işlem görmeye devam ederken, Perşembe öğleden sonra 9.000 doların altına indi.

Ancak %3’lük öğleden sonraki kısa düşüşüne rağmen, volatilite düştükçe ve tüccarlar büyük bir hareket bekledikçe kripto para piyasaları ürkütücü bir şekilde sakin kalmaya devam ediyor.

Öğleden sonraki düşüşüne rağmen, spot ticaret hacimleri önceki günlere göre nispeten istikrarlıydı. Örneğin, Coinbase hacmi Çarşamba günkü hacmini zar zor sınırlandırdı ve toplam 78 milyon dolar işlem gördü.

Sessiz fiyat hareketine rağmen, kurumsal yatırımcılar kripto piyasalarında hareket etmeye devam ediyor.

Bitcoin düşerken, hisse senedi piyasalarının bazıları yükselmeye devam etti. Tesla Perşembe günü üst üste ikinci gün için tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Zoom ayrıca tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve öğleden sonra saatlerinde 264 doların biraz altında işlem gördü.

Sosyal medya hisse senetleri Perşembe günü pek şanslı değildi. Twitter Perşembe günü %1’den fazla düştü. Facebook %2.2 düştü. Messari’ye göre, genel olarak kripto para birimlerinin neredeyse hepsi Perşembe günü kırmızıydı. 24 saat pozitif getirisi olan bir para birimi olarak kategorize edilen tek dijital varlık, %2.5 artışla monero (XMR) oldu. Emtialarda altın, öğleden sonra işlem saatlerinde %1’lik düşüşten sonra gün içinde %0.5 yükseldi. Ham petrol %2’den fazla değer kazandı.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.