Bitcoin Rekor Bir Güne Uyandı

Bitcoin, birkaç gündür küçük haraketlerle yükselişte olurken bugün 4000 dolar seviyelerini aştı. Coinmarketcap üzerinden yayın saatimize göre 4056 dolardan işlem görmekte.

Bitcoin’in en son bu seviyelerde olduğu tarih 24 Şubat 2019’du. Kripto para, aradan geçen haftalar sonra direnç noktası olan 4000 dolar seviyelerine yeniden yükseldi. Bitcoin bu seviyelerin üzerine çıkıp çıkmayacağı ise merak ediliyor.

Diğer yandan Bitcoin ile ilgili en önemli bir gelişme hacim verilerinin son bir yılın en yüksek seviyelerine ulaşmış olmasıydı.

En büyük kripto para hacmi dün 11 milyar dolar bandını aştı.

En büyük ilk 10 kripto para arasında yer alan bazı kripto para birimlerindede yükselişler hakimdi.

Altcoin’lerdeki yükselişlerle birlikte Coinmarketcap verilerine göre, Bitcoin piyasa hakimiyeti geriledi fakat piyasa değeri 141 milyar dolar yükseldi.

 

 

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.