Bitcoin Rallisini Bilen İsim Altcoin’ler için Zamanı Verdi!

Bu yıl yaşanan ralliyi doğru tahmin etmesiyle ün salan DonAlt, yeni tahminini paylaştı. Analist, BTC’nin 22.000 doları aşmasıyla birlikte altcoin piyasası için en iyi durum senaryosunu paylaştı.

450.000’den fazla takipçili Twitter hesabında paylaşım yapan DonAlt, altcoin’lerin ABD doları karşısında çok iyi göründüğünü belirtti.

Kripto varlıkların ABD doları karşısında güçleneceğini açıklayan DonAlt, Bitcoin’in 30.000 dolara ulaşmasıyla birlikte bir düzeltme hareketini geleceğinin de altını çizdi.

Analist, BTC bir ‘tükenmişlik’ belirtisi gösterdiğinde bir durgunluğun tetikleneceğini belirtti. Bu durgunluk ise altcoin’lere doğru bir sermaye akışını tetikleyecektir.

Altcoin Piyasası için Daha Zaman Var

“Altcoin’ler için en iyi durum senaryom şu, Bitcoin 26.000-30.000 dolar arasına doğru ralli yapar. BTC orada bir süre kalır ve kazançları tetikler. Ardından dar zamanlı grafiklerde ‘ölü kedi sıçramaları’ yapar ve diğer varlıklar da hareket başlar. Bunun ardından en başa döneriz ve büyümek için alan ararız.”

%119 Yükselebilir: Ünlü Analistten Dikkat Çeken Bitcoin Tahmini

Geçmiş verilere bakacak olursak Bitcoin büyük bir yükseliş kaydettiğinde altcoin’ler genelde arka planda kalmaktadır. BTC haber hazırlanırken 22.740 dolar civarında işlem görüyordu ve bu yıl ortalama %38 yükseliş kaydetti.

Kripto para piyasasını daha geniş ölçekte de inceleyen DonAlt, piyasaların dışında kalan sermayenin yeniden hareketlendiğini belirtti.

“Ayı piyasasında kaydedilen ralliler gerçekten güzel. 30.000 doları beklemeye devam ediyorum ancak ayılar yorulmaya başladı. Bazıları hiç zaman kaybetmeden varlıklarını dönüştürmeye başlayabilir. Kar almak mümkün ancak beklemeye devam edeceğim.”

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.