Bitcoin Ne Zaman Yükselişe Geçecek? Ünlü Analist Açıkladı!

0
679

Geçtiğimiz gün, tanınmış kripto analisti ve yatırımcı Willy Woo, Bitcoin fiyatlandırma modeline göre Bitcoin’in bir sonraki boğa koşusunun bir ay sonra başlayabileceğini söyledi. Woo, paylaşımında bir grafikle beraber şunları dile getirdi:

“Bu model, bir başka boğa koşusuna yakın olduğumuzu gösteriyor. Belki bir ay içinde gerçekleşebilir.”

Woo, Bitcoin bir sonraki boğa koşusuna ne kadar uzun sürede ulaşırsa, fiyatın o kadar yüksek olacağını söylüyor. Yani boğa piyasası ne kadar geç gerçekleşirse, Bitcoin için o kadar iyi. Analist, uzun taban oluşum sürecinin en büyük kripto parada daha yüksek zirveleri beraberinde getireceğini düşünüyor.

Woo, Bitcoin’in bir sonraki büyük fiyat rallisinin yakında oluşmasını bekleyen tek kripto analisti değil. CryptoQuant’ın CEO’su Ki Young Ju, bir sonraki boğa piyasanın yakın zamanda oluşacağını düşünüyor. CEO’nun iddiasına göre balinalar BTC’lerini borsalardan çektiğinde her zaman bir boğa koşusu başlıyor. İddialarını verilerle destekleyen Ki, bir sonraki boğa koşusunun Temmuz ayında gerçekleşeceğini söyledi.

Bunun yanından Bitcoin fiyatının son günlerde çok iyi performans sergilemediğini belirtmeliyiz. Corona virüsün yarattığı 2. dalga endişesinin düşüş meydana getirdiği bunun yanında kötü senaryoların da konuşulduğunu söylemekte fayda var.

Kripto Para Borsası Binance'de %20 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın