Bitcoin Ne Zaman Yükselecek? Yönetici Cevapladı

0
Bitcoin Ne Zaman Yükselecek? Yönetici Cevapladı

Blockchain Association yöneticisi Kristin Smith, CNBC’nin Squawk Box programına katıldı. Smith, Bitcoin fiyatının uzun vadeli yatırımcılar tarafından ‘stabil edildiğini’ belirtti. Perakende trader’ın ise düşüş nedeniyle kaçtıklarının altını çizdi. İşte yöneticiden dikkat çeken açıklamalar.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Bitcoin ve kripto para piyasası üzerine güncel görüşlerini paylaşan Smith, perakende yatırımcıların ‘ekonominin hız kazanmasıyla’ döneceğini belirtti.

“Bence Bitcoin’in istikrarının nedeni birkaç şeye bağlı. Birincisi, BTC’ye yatırım yapmaktan kaçan perakande yatırımcıların durumu. İnsanlar kötü ekonomi nedeniyle endişeli, bu yüzden bunu anlamak kolay.

Ancak bu insanların sabırsız olduklarını ve geri dönmek istediklerini düşünüyorum. Uzun vadeli görünümde bir yere gitmediler. Ekonomi iyileştikçe insanlar riskli varlıklara yatırım yapacaktır ve Bitcoin fiyatını bunu takiben yükselecektir.”

Bitcoin için Düzenlemeler Gelebilir

Bitcoin yasal düzenleme

ABD Kongresi’nin yapacağı kripto düzenlemelerinin benimsenmeyi arttıracak bir detay olduğunu da açıkladı. “Bu düzenlemeler kurumsal yatırımcıları çekecektir”

“Senato Tarım Komitesinin başkanı ve rütbeli üyesi, DCCPA olan Dijital Emtia Tüketici Koruma Yasasını uygulamaya koydu. Bu düzenleme spot piyasalarda merkezi borsaları düzenlemek için oldukça iyi bir çerçeve sundu.

Merkezi olmayan finansla ilgili öne çıkan bir konu var. Bunlar, emanete dayalı merkezi borsalardan tamamen farklı şekilde çalışan yazılım protokolleridir. Ama bu üzerinde çalışılan bir konu. Orada iyi bir çözüme ulaşacağımız konusunda iyimserim. Yıl sonundan önce yasalaşmış bir yasayı görmemiz için iyi bir şans olduğunu düşünüyorum.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın