Bitcoin Milyarderi: “Litecoin Yerine Bitcoin, Ethereum ve DeFi Tercih Ediyorum”

ABD merkezli meşhur Goldman Sachs bankasının eski yöneticisi ve kripto para milyarderi Mike Novogratz kripto dünyası için yeni açıklamalarda bulundu. Novogratz Twitter’da yaptığı bir paylaşımda Litecoin için hiç de iyimser olmadığını dile getirdi. Paylaşıma göre eski CEO Litecoin’in iyi bir geleceğe sahip olduğuna inanmadığını, bunun yerine Bitcoin, Ethereum ve DeFi ekosistemlerini tercih listesinde bulundurduğunu söyledi.

Twitter’da Nuggets News’in kurucusu olan Alex Saunders isimli kullanıcıya verdiği yanıtta fikirlerini söyleyen Novogratz, gerekli fonksiyonlara sahip olmadığını düşündüğü Litecoin için şüpheli yaklaştığı görülüyor. Bu görüşünün sonucunda ise daha çok yenilikçi DeFi projeleri ve Bitcoin, Ethereum gibi köklü varlıklara yöneldiğini söylüyor.

Litecoin için uzun zamandır kötümser olan Novogratz daha öncesinde de Bitcoin’i için saldırı niteliğinde bir varlık olduğunu iddia etmişti. Hatta daha ağır bir şekilde BTC’ye nazaran çok yavaş olduğu ve BTC’nin altın niteliği taşıdığı yerde gümüş bile olamayacağını söylemişti.

“Ripple’a Dava Açılmasının Bu Kadar Gecikmesi Garip”

Ripple (XRP) için ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından geçtiğimiz ayın sonunda dava açması konusuna da değinen Novogratz, SEC eski başkanı Jay Clayton’u Twitter üzerinden etiketleyerek davanın bu kadar geç açılmasını garip olarak niteledi.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.