Bitcoin, Libra ve Diğer Kripto Paraların Geleceği

0

Bitcoin Pazarı Olgunlaşıyor, Gelecekte Bizleri Neler Bekliyor? 

Bitcoin konusunda birçok karşıt fikirlinin beklediği büyük başarısızlık ortaya çıkmadı.Bunun sebebi, her yıkıcı teknolojik yenilikte olduğu gibi, inovasyon sürecinin aşama katetmesi oldu.İşte önümüzdeki aylarda ve yıllarda bitcoin ile ilgili beklenen birkaç şey.

Libra’nın Oyunu Değiştirmesi Bekleniyor

İster inanın ister inanmayın, Facebook’un kendi kripto parası Libra, tüm bu yıllar boyunca beklediğimiz soruyu herkesin kendilerine sormaya başlamasını sağlayacak: “Neden hala Bitcoin kullanmıyoruz? ”.

Çünkü insanlar kripto para hakkındaki konuşmalarda sadece “Bitcoin” kelimesini duyuyorlar. Yani, Libra kendi başına çok para kazanabilirken, gerçek kripto para kazancı Bitcoin’de olacak. Bunun nedeni, Bitcoin’in pazar hakimiyetine sahip olmasıdır. Bu yüzden, kripto alanına büyük girişler olacak, çünkü Facebook oyuna girdi. Amerikalı siyasetçilerin Libra’dan korkması, kripto paraya karşı olması şaşırılması gereken bir durum değil. 

Büyük Bankaların Bitcoin Fiyatlarını Kontrol Etmeye Çalışması Bekleniyor

Kâr odasını tutan dünyadaki diğer tüm görevler ya da güvenlikler gibi, büyük bankalar da Kripto Uzayındaki karlarından pay almaya çalışacaklar. 

Bankaların bunun için her türlü yolu ve yöntemi uygulamalarını bekleniyor: piyasa manipülasyonu (dolaylı olarak elbette). Büyük bankalar yapay zekayı yüksek hızlı işlemlerde (eğer zaten yapmıyorlarsa), Bitcoin haber döngüsü kontrolü ve Bitcoin fiyatlarını almak için hemen hemen her taktikte kullanmaya çalışması bekleniyor. 

Hükümetler Keskince Bölünmeye Başlıyor

Arkadaş hükümet, hatta düşman olan hükümetlerin hepsi Bitcoin olarak bilinen yeni fenomen konusunda keskin biçimde bölünecek. Bu nedenle, sarkaçın etrafında yapılan düzenlemeler, bir ülke veya bir grup ülke tarafından yapılan tek ve tek taraflı bir hareket olmadan gerçekleştirilecektir.

Daha fazla dalgalanma, medya ve maruz kalma, insanları Bitcoin’i bilmeye zorlayacak gibi görünüyor.  

Özet olarak, sert ve heyecan verici bir yolculuk içindeyiz. Yine de kesin olan bir şey var: Bitcoin tepenin kralı olacak!

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın