Bitcoin Hızlı Toplandı!

Bitcoin Hızlı Toplandı

Bitcoin Türkiye saati ile 13:30’da 10.050 dolar civarında seyrediyor. Güne sert bir düşüşle başlayan bitcoin 9.500 dolar seviyesine kadar düştükten sonra hızlı bir toplanma gerçekleştirdi ve yeniden psikolojik sınırın üstüne çıktı.

Son iki gündür düzeltme atağına geçen bitcoin 9.500 dolara kadar geriledi. Sabah yaptığımız analizle Bitcoin’in 9.700 dolar desteğine çok tutunamayacağını ve bu seviyeden 9.500 dolara düşeceğini söylemiştik. Nitekim öyle de oldu ve piyasanın en büyük tokeni 9.500 dolar seviyesini test etti.

Yine sabah yaptığımız analizle 9.500 dolar seviyesinde boğa ataklarının geleceğini konuşmuştuk. O ataklar geldi ve alım baskısı Bitcoin’i yeniden 10.000 doların üstüne taşıdı.

Bu düzeltme hareketi Bitcoin için gayet sağlıklı bir gelişme oldu. Tekrar toplanan Bitcoin yeni bir boğa sezonuna hazırlanıyor olabilir.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.