Bitcoin Haftaya 15 Bin Dolar Olacak

0

Dünyada en erken Bitcoin alanlardan biri olan ve aynı zamanda bir analist olan Max Keiser iddialı bir açıklamada bulundu. Bu açıklamasını Twitter’da yapan Keiser Bitcoin’in gelecek hafta 15.000 doları aşacağını söyledi.

Bitcoin bir dolar olduğunda almaya başlayan Max Keiser önceki senelerde yaptığı ve tutturduğu tahminleri ile ön plana çıkıyor. Ünlü yatırımcı aynı zamanda bir Bitcoin boğası. Bitcoin’in yeni zirveleri görebileceği bu günlerde ortaya çıkması ve iddialı bir tahmin yapması çok da sürpriz değil.

Max Keiser’e göre bankaların içinde bulunduğu kötü durum ve aynı zamanda merkez bankalarının da içinde bulunduğu kötü durum sebebiyle Bitcoin’in önümüzdeki hafta zirve yapacağını söylüyor. ABD ve Çin arasındaki ticaret savaşı, İngiltere’de sonu gelmeyen Brexit oylaması, Akdeniz’de bulunan soğuk savaş ve Merkez Bankalarının sık sık piyasalara müdahalelerini düşündüğümüzde Max Keiser çok da haksız sayılmaz.

Küresel piyasalarda gerçekleşen bu belirsizlikler sebebiyle Bitcoin’in artacağını söyleyen Max Keiser, 15.000 dolar fiyatını göreceğimizi söyledi. Bu fiyat çıkışının bir hafta içinde olacağını belirten Keiser herkesi şaşırttı. Şu an için bu tahmin biraz fazla gözükse de Bitcoin için sürpriz olmayacaktır.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın