Bitcoin Güvenli Liman Olma Yolunda İlerliyor!

0

“Bitcoin Fiyatı Büyük Mali Krizde Mücadele Edebilecek”

Girişim sermayesi şirketi Blockchain Capital’ın genel ortağı olan Spencer Bogart, Bitcoin’in (BTC) uzun vadede güvenli bir liman olacağını düşünüyor. Bununla birlikte, BTC fiyatının çeşitli ekonomik olaylarla ilgili olarak nasıl oynayacağına dair ayrıntılı bir görüşü var.

Bogart, 20 Ağustos’ta Bloomberg ile yaptığı röportajda görüşlerini paylaştı. Ona göre, parasal devalüasyon riskleri Bitcoin’in fiyatını yükseltebilir. Bogart:

“Uzun vadeli Bitcoin’in kesinlikle güvenli bir cennet olacağını düşünüyorum […] Bence parasal devalüasyon gibi riskler ortaya çıktığında, bitcoin kesinlikle çok çekici görünüyor. Ve bence bu son fiyat artışının büyük bir itici gücüydü. ”

Ancak Bogart, ciddi bir ekonomik kriz durumunda BTC’nin fiyat açısından iyi performans göstereceğine inanmadığını da ekledi. Spencer Bogart:

“Gerçekten ciddi krizlerin yaşandığını, bir likidite sıkıntısını, başka bir küresel finansal krizi düşündüğünüzde, Bitcoin’in fiyat açısından çok iyi bir iş çıkarmak için mücadele edeceğini düşünüyorum.”

BTC İçin İyi İşaretler

Daha önce bilindiği üzere, Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, parasal devalüasyon risklerinin BTC fiyatına yöneldiği yönündeki görüşü bakımından Bogart ile aynı fikirde görünüyor.

Morgan Creek Digital Assets’tan Anthony Pompliano da Twitter’da şu sözleri dile getirdi: “GÜNCELLEME: Bitcoin, küresel istikrarsızlık zamanlarında tasarlandığı gibi çalışıyor.”

Bu hafta kripto finansal hizmetler şirketi Circle CEO’su Jeremy Allaire’in ayrıca Bitcoin’in fonları üzerinde kontrol sahibi olmak isteyenler için özellikle çekici olduğunu düşündüğünü belirtti.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın