Bitcoin Güne Düşüş İle Başladı Düşüş Devam Edecek Mi?

0

Bitcoin’de günlerdir bahsettiğimiz sıkışma sonuçlarını göstermeye başladı. Bitcoin Türkiye saati ile 09.30’da yaklaşık 200 dolar düştü. Daha sonra ise bu düşüşü fırsat görenlerin etkisi ile bir miktar toparlandı. Bitcoin Türkiye saati ile 11.15’de 8.000 dolar civarında seyrediyor.

Bitcoin’de fiyat sıkışıklığı genelde aşağı yönlü kırılma ile sonuç bulur. Bu sıkışıklık bugün gelen satış ile bir nebze çözülse de halen istenilen seviyede değil. Bitcoin yeniden 8.000 doların altında.

Bitcoin’de önceden belirlediğimiz ve halen daha tazeliğini koruyan değerlerimiz var. Bu noktalardan kritik olan seviye 7.700 dolar noktası. Bu seviye bir ara destek noktası. Bitcoin bu düşüş eğiliminde kendini ilk olarak bu noktada bulabilir.

Ana destek noktamız ise 7.000 dolar seviyesi. Bitcoin’in sağlıklı bir yükseliş trendine girebilmesi için bu seviyeyi test etmesi gerekir. Bitcoin 7.700 dolar noktasını görürse, bu seviyeye gerileyebilir.

Bitcoin’de şu an için yükseliş eğilimi göremiyoruz. Bitcoin, kısa ve orta vadede düşüş eğiliminde. Kısa ve orta vadeli yatırım yapacak olan yatırımcıların acele etmemesi faydalı olabilir.

Son olarak yeni açmış olduğumuz Twitter hesabından bahsetmek istiyoruz. Bu hesapta kripto paraları genel olarak konuşuyor, Bitcoin ve altcoinlerin analizini yapıyoruz. Blockchain ve geleceği de tartışacağımız bu hesabı takip etmenizde büyük yarar olabilir. Hesabımız: Coin Evreni (@CoinEvreni): https://twitter.com/CoinEvreni?s=08 linkteki bağlantı ile ulaşabilirsiniz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın