“Bitcoin Gerçek Güvenli Bölge”

0

Tom Lee: BTC Gerçek Güvenli Bölgedir

Pazar stratejisi ve sektör araştırma şirketi Fundstrat Global Advisors’da kıdemli analist Tom Lee, Bitcoin’in (BTC) yatırımcılar için gerçek bir güvenli liman haline geldiğinden emin.

15 Ağustos’ta Fox Business kanalında bir röportaj sırasında doğrudan “Bitcoin’in gerçek bir güvenli liman olup olmadığı” sorulduğunda, Lee görüşünü doğruladı:

“Evet. Piyasalarda görebilirsiniz. Kargaşanın olduğu yerde, yerel Bitcoin fiyatları kar yükseltme ve ticaret eğilimindedir, çünkü insanlar paralarını korumanın yollarını bulmaya çalışıyorlar. Yani evet.”

Lee ayrıca, Bitcoin’in “bu yıl çok başarılı” olduğunu, izleyiciye geçen Aralık ayında fiyatının 3.000 dolar civarında olduğunu ve o zamandan beri 10.000 ila 12.000 dolar seviyelerine yükseldiğini hatırlattı.

Lee’ye göre, şu anda Bitcoin “sadece dinleniyor” ve 2019’un sonunda fiyatında önemli bir artış gösterebilir.

“Yıl sonunda çok daha yüksek olacağını ve potansiyel olarak tüm zamanların en yüksek seviyelerinde olacağını düşünüyorum. Bence Bitcoin’e %2 ya da %1 tahsisat yapmak isteyen herkes yanlış gidebilecek pek çok şeye karşı koruma sağlamak istiyor – bu akıllıca bir bahis. ”

Global kripto para Twitter topluluğuna göre, Ether (ETH) ‘nin gelecekte tekrar 1000 dolar’dan fazla işlem yapması da muhtemel.

 

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın