Bitcoin Gece Hareketlendi! İşte Bitcoin’in Günlük Fiyat Analizi

Bitcoin Türkiye saati ile 10:15’de 9.600 dolar civarında seyrediyor. Dün gece küçük bir hareket yaşayan Bitcoin, gün içinde bu hareketleri tekrarlayabilir. Bitcoin’in günlük analizi ve bütün detayları haberimizde…

Bitcoin’de Gece Hareketi

Bitcoin gece yarısında bir satış operasyonu geçirdi. Bu satışta yaklaşık olarak 200 dolarlık bir kayıp yaşadı ama bu satış hemen bir alış operasyonu ile desteklendi. Bu alış ile beraber Bitcoin 9.650 doların üstüne çıktı.  Sonra bu band üzerinde ki hareketine devam etti.

Bitcoin son düşüşünde yaklaşık olarak 9.300 dolara kadar düştü. Bu düşüşün ardından 9.600 dolar bandına gelen Bitcoin, bu düşüşün yarasını bir miktar sarmış durumda. Dün yaptığımız analizde Bitcoin’in Eylül ayı performansını çıkarmıştık. Eylül aylarında sürekli düşüş yaşayan Bitcoin, bu yıl ne yapacak merak konusu. Bu Eylül ayı diğerlerinden farklı olabilir. Bakkt vadeli işlemlerine bu ay içinde başlayacak. Bu Bitcoin için önemli bir gelişme olacak.

Bitcoin yukarı yönlü bir hareket için öncelikli olarak 9.700 dolar noktasında bulunan direnci geçmesi gerekir. Daha sonra ise psikolojik sınır bir direnç olarak karşısına çıkacak. Ancak bu dirençlerin geçilmesi ile yukarı yönlü bir hareketin başlangıcından söz edebiliriz. Şu an için stabil bir seyir izliyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.